Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi legyen a neve?...

Most akkor mi legyen a neve? Nem tudunk megegyezni.

Figyelt kérdés

a férjem az ő nevét akarja a kisfiúnknak,azaz Bálint,de nekem nem tetszik annyira..és én a Bastian nevet szeretném,mivel különlegesebb,vagy esetleg szóba jöhetne a Zoárd név is,mert becézhető Zozinak,Zozonak,..és még a Kende,és a Zénó..de a párom meg csak bálintot akar,mert ha fiú gyerek akkor apuka nevét kapja,ha lány akkor anyuka nevét..most mi legyen?nektek melyik tetszik,kinek van igaza? két nevet nem szeretnénk mert hosszú a vezetéknév,ja és mindegyik név illik a vez.névhez!

köszi


2011. júl. 25. 02:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Amiket Te szeretnél, nekem egyik se tetszik. A Bálint viszont tetszik. Ezzel a névvel nem fogják csúfolni, bármelyik másik, ami Neked tetszik, azzal csúfolódás tárgya lenne a gyerek.
2011. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Mostanában ezen megy a téma,nem sokára itt a baba,és még nincs meg a név,meggyőztetek 2 neve lesz,mivel az apuka mindenképp szeretné a bálintot! ezért Zalán Bálint lesz a neve..köszi annak aki írta a zalán nevet,amiket felsoroltam nevek,nem gondoltam ezekbe bele,nekem nem jutottak ilyen dolgok eszembe a nevekről,mostmár a Bastian se tetszik,mivel b*szti becézés!!!köszi a válaszokat!!!
2011. júl. 25. 15:37
 23/25 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen! Örülök, hogy Zalán lesz, nagyon szép név!

Sok boldogságot és egészséget a kicsinek!

2011. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Jo dontest hoztal, gratulalok! Igy nem kell aggodni, hogy barki szekalni fogja es mindenkinek meg van a maga orome.
2011. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép nevet választottatok a picinek:) Sok boldogságot!
2011. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!