Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire meg lehet szeretni...

Ennyire meg lehet szeretni egy embert a neten keresztül?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és kb. egy fél éve elkezdtem levelezgetni egy sráccal a neten, aztán felvettük egymást msn-re, és azóta minimum hetente beszélünk. Nagyon szeretem, jó fej, kedves. Sokszor vigasztalom, ha úgy van, mindig meghallgatom, ha valami baja van, és ez oda-vissza működik köztünk. 2 évvel idősebb nálam, és úgy szeretem, mintha a bátyám lenne, elég fontos szerepet játszik az életemben még így messziről is.

15/L


2011. júl. 22. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre megvan a válasz :) Örülj neki, hogy van egy ilyen barátod, lelkitámaszod. Akár még több is lehet belőle, ha mindketten akarjátok :)
2011. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Igen, nagyon meg lehet szeretni.

De majd mikor személyesen is megismerkedtek, jönnek a kisebb-nagyobb csalódások. Hogy egy álomképet szerettetek meg, stb..

2011. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen, meg lehet szeretni.

Ha találkoztok nem biztos, hogy csalódni fogsz (előttem válaszoló írta), hanem olyan lesz, mintha már jól ismernétek egymást, az msn-nek köszönhetően.

Ismerős dolog nekem is egyébként.

2011. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is valami ilyesmi szituban vagyok, szal értem miről beszélsz... :D Én több mint egy fél éve beszélgetek msn-n meg telón egy sráccal, és nagyon jóban vagyunk, nagyon hasonlítunk szinte mindenben...! Egy gond van ,hogy messze lakunk egymástól, és még soha nem taliztunk, pedig sztem tuti összeillő párost alkotnánk :)
2011. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Én is sok évvel ezelőtt ismertem meg így egy pasit.

Mára ez a pasi a férjem. :)

2011. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Néhány évvel ezelőtt volt olyan, hogy msnclub.hu és az msn fanok gyűltek rajta...

Én is, mert gondoltam idegen nőkkel, férfiakkal beszélgetni kiönteni a lelkem megnyugtató lesz úgyis egy elég nagy csalódás után voltam az esküvő előtt 2 hónappal mentünk szét az exemmel...

Jó fél évig mindenkivel (a közös chatszobában is) bármiről beszéltünk nagyon jó volt (Egy csajszival azóta is tartom a kapcsolatot!)...


Egyszer csak kaptam egy privát levelet egy sráctól elsőre annyira nem fogott meg, de nem is volt rossz... Elkezdtünk beszélgetni, májusban heti 1-2 alkalommal mert elég sokat dolgoztam (fodrászként) Ő meg 8-4 ig melózott neki több ideje volt gépezni...

Június végére napi szinten beszéltünk júliusban már hajnali 2-3 ig msn-eztünk (napi 4-5 energiaitalon éltem meg 2-3 kávén) soha nem kameráztunk vagy beszéltünk telefonon ott is csak smseket küldtünk de napi 10-15 biztos volt!

Augusztusban találkoztunk először és tudtam hogy ez az ember van nekem rendelve! Nem is akartam már hazaengedni sem!!!

Azóta van egy közös fiúnk imádom Őt most már Őket még a mai napig ugyanazt érzem, és az összes msn-es beszélgetésünk meg van :D

be volt állítva neki a naplózás az msn-re...


Én nem hazudtam magamról, Ő sem...

Ill. de hazudtam!

Őt elég konzervatívan nevelték ahhoz képest hogy férfi! Neki én vagyok a második az életében! Nekem Ő a sokadik sajnos! De másban nem hazudtam, és szerencsére Őt sem kaptam hazugságon!


Szóval IGEN!! Meg lehet szeretni valakit teljesen!

Sosem volt a célom a társkeresés mert én ezt így interneten keresztül cikinek tartottam és le is néztem igazából! De nekem bevált! És szerencsére rajtam kívül sok mindenkinek még!

2011. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez igazán szép történet, örülök, hogy ilyen is van.

Gratulálok a babához, és ehhez az egészhez!

2011. júl. 22. 13:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük :D
2011. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!