Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen korcsoportban es hany...

Milyen korcsoportban es hany ev hazassag utan tortenik a legtobb valas a statisztikak szerint?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 02:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Amugy nem erint, csak erdekel, mert ismerettsegi koromben most valik egy par 40 ev utan es azon gondolkodtam, hogyha 40 evet le tudtak huzni egyutt, akkor azt a maradek 10-15 evet mar miert nem. Egy 65 eves nonek mar nem nagy eselye van massal megtalalni a boldogsagot.
2011. júl. 22. 03:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"hogyha 40 evet le tudtak huzni egyutt, akkor azt a maradek 10-15 evet mar miert nem. Egy 65 eves nonek mar nem nagy eselye van massal megtalalni a boldogsagot"


Az egyáltalán nem biztos, hogy a 40 év jó volt együtt, csak különféle okok miatt (pl. gyerekek felnevelése, lakáskölcsön kifizetése) miatt maradtak együtt.


Ezen kivül gondolom a nyugdijas kor miatt sokkal többet van mindkettö otthon és jobban idegesitik egymás, amig eljartak dolgozi, addig meg nem sokat voltak együtt.


A maradék 10-15 évet meg ugyan lehet, hogy nem boldogságban, de NYUGALOMBAN tudják igy eltölteni, nem megy a másik egész nap az idegeikre.

2011. júl. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ilyenektől én is agyfszt tudok kapni, hogy hosszú évekig együtt vannak és akkor elkezdenek a megoldásokra koncentrálás helyett kitáncolni a kapcsolatból.

Ha két ember nagyon nem illik össze, akkor az általában kiderül a kapcsolat első egy-két évében, amikorra lemegy a nagy lobogás.

Teljesen normális, hogy utána egy erős szeretet-kötelékké alakul át. Elképzelni nem tudom, hogy 20-30-40 év együttlét után ugyan mi a bánatért nem tudnak leülni és megbeszélni a dolgokat -,-'

2011. júl. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a válások 80%-át a nők indítják el. A hírhedt 7 év korántsem ilyen kiugró a válási statisztikákban, korábban a 10-14 év volt a legmagasabb, manapság 20 év után akarnak inkább új életet kezdeni a felek. Az átlagos válási kor nőknél 37, férfiaknál 40 év körül van.
2011. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, javítás:

"manapság 20 év HÁZASSÁG után akarnak inkább új..."

2011. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam hogy egy kapcsolatban (nem csak házasság) 7 évente van "krízis" helyzet. Nem tudom pontosan miért de 7 évente a legnagyobb az esély a válásra, szakításra. Amikor olvastam akkor ott le volt írva, hogy az első 7 évnél mi a baj a másodiknál stb.
2011. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerinted egy 65 éves férfinek nagy esélye van arra,hogy megtalálja a boldogságot? Nagyanyámék is megbolondultak ilyen korukban,el nem váltak,de külön szobában aludtak,és a közös kasszát is megszüntették.Valamin csúnyán összevesztek,de hogy min,az nem derült ki soha.Az ilyen korú emberek nagyon fárasztóvá tudnak válni,nem csoda hogy egymás idegeire mennek.
2011. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az 1-2 valaszolonak, aki a targynal maradt. Nem velem kell kotekedni, csak velemenyt irtam es igazabol csak a statisztikara vagyok kivancsi, mert nem talaltam ilyen jellegut (kor szerintit). A temarol meg annyit, hogy a 65 eves ferfi kaphat 50 eves not is akar, mig egy 65 eves no ezt nem teheti meg es a kortarsai is inkabb fiatalabbat valasztananak.
2011. júl. 22. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!