Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki 13-14...

Létezik, hogy valaki 13-14 évesen megtalálja élete párját?

Figyelt kérdés

A lány 13 volt mikor összejött egy 14 éves fiúval. Azóta eltelt 8 év, és bár sokat veszekedtek az évek alatt (a fiú többször is megcsalta, rengeteg féltékenykedés volt, több hónap külön töltött idő) de végül mindig visszataláltak egymáshoz, és szeretik is egymást. 1 éve élnek együtt, és most azt tervezik közösen elköltöznek külföldre.


Létezik, hogy olyan fiatalon megtalálták egymást, és akár örökre is együtt maradhatnak?


2011. júl. 20. 23:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Elmesélem a történetemet: 14 voltam amikor összejöttem a párommal. Ez 9 éve történt. Azóta már 3 éve együttélünk, jövőre összeházasodunk.

Jó mondjuk tegyük hozzá, hogy ezidő alatt sosem mentünk szét. Sosem csalt meg.

Én úgy érzem megtaláltam az igazi páromat. Szóval lehetséges, bár nem olyan opciókkal, hogy megcsal,mert akkor nem is szeret igazán...(szerintem)

2011. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A bibi a megcsalásokban van. Na nekem egy ilyen kapcsolat nem lenne az "igazi".

Mi is korán találkoztunk, 16 voltam. De nálunk a hűség és a bizalom a kapcsolat alapja...és első perctől egy életre terveztünk...ez más...

Amit leirtál az egy tipikus megszokott kapcsolat, nekem a megcsalással fűszerezett kapcsolatokról nem jut eszembe semmi jó...:-S

2011. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem az én történetem, hanem a legjobb barátnőmé, de attól leírom:

Volt egy srác, akit óvodás kora óta ismert a barátnőm. Nagyon jó "haverok" voltak már akkor is. Aztán általános iskolába, nem egy helyre kerültek, de a barátság megmaradt köztük. Akkor is rengeteget találkoztak, hülyéskedtek együtt. Tinédzserként is megmaradt ez a jó viszony, de semmi nem volt köztük egészen 17 éves korukig.

Nagyon szerette a srácot. Még senkije sem volt előtte, és a srácnak sem. Egyik délután elmélyülten beszélgettek valamiről és megcsókolta lányt. Az a csók volt mindkettőjüknek a legelső. Az előtt a csók előtt egyikük sem vallotta be a másiknak, hogy ez több, mint barátság lány és fiú között... :)

Hét évig voltak együtt... Amikor szakítottak mindkettőjük életében nagyon sok rossz dolog történt. Feszültek, idegesek, stresszesek voltak, egymást hibáztatták mindenért...


Azóta eltelt három év. Ismét összejöttek, már van egy pici lányuk is és jönnek a következő csemeték. Egy fiú ikerpár. :)


A történetet azért tudom ennyire pontosan, mert a barátnőmet és a párját is ismerem. Nagyon jó barátságban vagyok mindkettőjükkel. :)

2011. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nekem nővérem ilyen ő 14 éves volt a pasija idősebb de azóta mióta találkoztak együtt vannak nemsoká 15 éve. már van 4 gyerekük és nagyon jól elvannak .:)
2011. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!