Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg higgyem el, hogy...

Most tényleg higgyem el, hogy nem tudna bántani?

Figyelt kérdés

2 hónapja járok egy fiúval, egész harmonikusnak mondható a kapcsolatunk. Régebben voltak szadista gondolatai, stb, pszichiáter kezelte. Elmondása szerint amióta engem ismer, azóta rengeteget javult az állapota. Ma délután csókolóztunk, és elkezdett röhögni. Teljesen spontán, kérdeztem, hogy mi van, de nem válaszolt. Na most este megmondta, hogy azért röhögött, mert elképzelte, hogy csók közben izomból oldalba vág. Elrohantam fürödni, majdnem kitörtem az ajtót is, remegek a dühtől, meg minden. Most kajak higgyem el, hogy nem tudna bántani? Mit tegyek?


17/L és 17/F


2011. júl. 20. 21:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

21:41

Szerinted az elmebeteg sorozatgyilkosok nem gondolnak arra, hogy mit tennének szívesen? Nekem miért nincsenek ilyen gondolataim. Egy tizenéves meg csók közben nem a szexre gondol? Beteges.

2011. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy pisztolyt, egy gázsprayt és egy boxert.
2011. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Hát, nem irigyellek.Az ilyenekkel még szakítani is veszélyes lehet.Talán jobb lenne, ha rafinált módon kiábrándítanád.Puhatold ki, milyen lányokat , milyen szokásokat nem szeret és próbáld olyasmivel elüldözni, reménykedj, hogy sikerül és addig nem próbál ki rajtad valami eszement ötletet.Vagy beszélj a pszichiáterével, talán tudna adni neked tanácsot.Persze erről nem kell a fiúnak tudnia.
2011. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog! Hagyd el, amíg nem késő!!!
2011. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még,szerintem amíg tudod hagyd ott. Nem kell neki mondanod hogy emiatt mert akkor majd azzal jön hogy megváltozott stb. Csak hagyd ott,fiúból van sok millió. Inkább keress egy normálisat,mert ő nem az.
2011. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Biztos vagy te abban, hogy szeret ez a fiù téged? Csókolózàs közben agresszivitàsra gondol? Nem régen jàrsz vele, ùgyhogy hamar tedd meg a lépéseket, hogy nem maradsz vele.
2011. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Szerintem nem is szeret amúgy. Nekem is vannak szadista gondolataim, sőt, szokásaim is, de akiket szeretek, azokat nem tudnám bántani. Még a fejemben sem fordult meg soha olyan gondolat, hogy egy általam szeretett embert valamilyen módon bántsak. Most elment fürödni, hozzám sem szól, meg én se hozzá. Már néhány napja megmondtam neki, hogy ne engem szadizzon, mert bennem is van egy állati, primitív én, csak én igyekszem elfojtani, nehogy valakinek (akár nekem, akár másnak) bántódása essen. Annyi a különbség köztem és közte, hogy engem sosem kezeltek.
2011. júl. 20. 21:56
 18/26 anonim ***** válasza:

A szadizmus szorosan kötődik a szexualitáshoz, nem csoda, h csókolózás közben jött ez rá. Pontosan ezért ezeket a gondolatokat szerintem nem is lehet száműzni. Na most a lényeg. Az h elmondta, h mit gondolt, arra utal, h tényleg nem bántana. Egy terápián is ez az első lépés, h el kell mondania az ilyesmit.

A kérdés innentől az, h még mindig jár-e szakemberhez. Nem feltétlenül pszichiáterhez, az csak gyógyszert ír, viszont a rendszeres pszichológusi beszélgetésekre nagyon nagy szüksége lenne.


Nem kell mindjárt betojni, nem akar szerintem bántani, de az ellenőrzés fontos. Neki is, neked is.

2011. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Normális ember márpedig csak arra gondol szex közben, hogy mi esne jól a párjának.És ha a párja nem mazohista, akkor nyilván eszébe sem jut az illetőnek, hogy mi lenne, ha oldalba vágná.

Ez nem csak szadista gondolat, de nagyon gyerekes is.

Lehet, hogy szeret, de (egyenlőre)akkor sincs ki a négy kereke.

Esetleg megoldás lehetne az is, ha felfüggesztitek a kapcsolatot addig, amíg nem billenti helyre az eszét az 'átere tökéletesen.

2011. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Na ez azért így nem egészen igaz, h csak normális ember csak arra gondol szex közben, h a párjának jó legyen, arra is, természetesen, de saját magára is. Ettől még nem lenne "elmebeteg" senki. Az persze igaz, h oda kell rá figyelni, h ne romoljon az állapota, ezért fontos a szakember, de arra kár várni, h egy nap majd nem lesznek ilyen gondolatai. Ezt kordában lehet, és kell tartani, de nagyjából ennyi.

Kérdező! Mint minden pszichiátriai betegnél, nagyon nehéz dolgod lesz vele, sok türelem, és megértés kell egy ilyen emberhez. Innentől magadban kell eldönteni, h vállalod-e ezt, vagy sem. Esetleg menjetek el együtt a szakemberhez, akkor ha úgy döntesz, h megpróbálod vele, a szaki tud majd neked is segíteni, h hogyan kezeld ezt. Rajtad múlik.

2011. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!