Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adja magát ilyen olcsón...

Miért adja magát ilyen olcsón ez a lány?

Figyelt kérdés

Megismerkedett egy pasival egy Budapestről induló vonaton, és Hatvannál a wcben már ki is elégitette. Aztán elment egy hajléktalan sráccal, aki börtönviselt volt, megverte és megerőszakolta. Máskor egy fiúcsapat leitatta egy szórakozóhejen, másnap szédülve ébredt fel, vakuvillanásra, később kiderült, hogy aktus közben lefényképezték és a képet feltették a netre. A kollégiumban vetkőzőpókert játszott egy csapat fiúval, aztán azok végigmentek rajta. Ha stoppal megy haza, a kamionosokat is gond nélkül le..Meg volt már afrikaiakkal is dolga a zp-ban. A kinézete közönséges, lakkcsizmába és bóhócsminkbe jár. Még ha rá csenget a postás, azzal is. A férfiaknak ő csak egy alkalom, és neki sem tetszenek ezek a pasik, sőt nem is vonzódik hozzájuk, mégis elmegy bárkivel.


Eleinte mikor megismertük nem tudtuk hogy ilyen (lesz). Nagyon sajnáltuk, én és a barátnőim próbáltunk neki segiteni anyagilag, lelkileg, megvédtük mikor cikizték a kinézete, meg a szegényes cuccai miatt. Az utóbbi időben azonban hogy kiderültek a dolgai, képtelen vagyok tolerálni, hogy ilyen. Belefáradtam. Szégyellek vele mutatkozni az utcán, mert félek hogy engem is vele azonositanak. Vállalhatatlan, de ugyanakkor segitségre szorulna. Úgy szeretném ha megváltozna, mert ezek ellenére okos, jól tanuló, több nyelvet beszél. De annyira nem birom nézni, ahogy megalázza magát.


Miért csinálja ezt? Miért nem becsüli magát többre?


2011. júl. 19. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szeretethiányos
2011. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

100% hogy komoly lelki sérelmei vannak. Esetleg kiskorában megerőszakolták vagy tényleg nagyon szeretethiányos. Én is ismerek egy ilyen lányt, ő is sok fiúval lefekszik (de azért így nem mint ez a lány), neki szeretethiánya van, azért csinálja. Nem tudni, hogy lehetne őket erről leszoktatni, mert ez egyszer az életébe kerülhet.


A faszik szemetek és ribancok, kihasználják szegényt a betegsége miatt. Talán van 10-20% a pasik között, aki nem ribanc, és nem használná ki, mert látná h beteg a lány.


Pszichológust kellene neki keresni, de mindenképpen szeressétek őt, ne hagyjátok magára!

28N

2011. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez a lány nem szereti önmagát,vagy igy vezekel valamiért kitudja.Sok minden lehet a háttérben,de hoyg nem egésszéges lelkü az biztos.
2011. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nincs egy fikarsznyi önbecsülése se, sajnos segíteni te nem tudsz neki.
2011. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
wow! most majdnem a szék mellé ültem! én is hallottam már érdekes sztorikat és nagy ri*bancokat, de ez mindenen túl tesz. koronát a fejére...
2011. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!