Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adja magát ilyen olcsón...

Miért adja magát ilyen olcsón ez a lány?

Figyelt kérdés

Megismerkedett egy pasival egy Budapestről induló vonaton, és Hatvannál a wcben már ki is elégitette. Aztán elment egy hajléktalan sráccal, aki börtönviselt volt, megverte és megerőszakolta. Máskor egy fiúcsapat leitatta egy szórakozóhejen, másnap szédülve ébredt fel, vakuvillanásra, később kiderült, hogy aktus közben lefényképezték és a képet feltették a netre. A kollégiumban vetkőzőpókert játszott egy csapat fiúval, aztán azok végigmentek rajta. Ha stoppal megy haza, a kamionosokat is gond nélkül le..Meg volt már afrikaiakkal is dolga a zp-ban. A kinézete közönséges, lakkcsizmába és bóhócsminkbe jár. Még ha rá csenget a postás, azzal is. A férfiaknak ő csak egy alkalom, és neki sem tetszenek ezek a pasik, sőt nem is vonzódik hozzájuk, mégis elmegy bárkivel.


Eleinte mikor megismertük nem tudtuk hogy ilyen (lesz). Nagyon sajnáltuk, én és a barátnőim próbáltunk neki segiteni anyagilag, lelkileg, megvédtük mikor cikizték a kinézete, meg a szegényes cuccai miatt. Az utóbbi időben azonban hogy kiderültek a dolgai, képtelen vagyok tolerálni, hogy ilyen. Belefáradtam. Szégyellek vele mutatkozni az utcán, mert félek hogy engem is vele azonositanak. Vállalhatatlan, de ugyanakkor segitségre szorulna. Úgy szeretném ha megváltozna, mert ezek ellenére okos, jól tanuló, több nyelvet beszél. De annyira nem birom nézni, ahogy megalázza magát.


Miért csinálja ezt? Miért nem becsüli magát többre?


2011. júl. 19. 11:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A másik baj, hogy nem is védekezik soha.

Igazából nekem nem volt annyira a barátnőm, inkább a barátnőm barátnője volt. Nekem más a barátság, én többet értek alatta. Nagyon sajnálom hogy ilyen és hogy egyre ilyenebb.

2011. júl. 19. 11:55
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Segítség az, amit kérnek.
2011. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincs vesztenivalód.. beszélj vele keményen, komolyan, és akár durván is, h ez az életforma, akár az életébe is kerülhet meg ugye terhes is lehet.. Hihetetlen viselkedés és így senki nem fogja becsülni és igazán szeretni. Komoly fejosásra és változtatásokra van szükésge!!! Jó, h Te törődsz vele.. Muszály, különben elveszik...
2011. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem szabad mások véleményére adni.Szerintem jól ismerik már a nevét és hogy milyen a lány.Küldd el pszichológushoz több alkalomra,hátha használ!De szerintem rajta már nem tudsz sokat változtatni.Az ilyen lányok valóban segítségre szorulnak és nem szabad őket eltaszítani magadtól,mert akkor majd a lelkiismereted megszólal,ha a lány esetleg meghal valami balesetben vagy drogtúladagolásban.
2011. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy otthon nem szeretik és így keres valami szeretetféleséget
2011. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen típusú emberek, igaz, hogy többnyire a férfiak között. (már elnézést az érintettektől) Más kérdés, hogy őket ezért senki nem tartja sem szánalmasnak, sem olcsónak, sőt... A fene tudja, mi járhat a fejében, vagy mire vágyik igazán ez a lány, mert hogy nem ilyen gyors numerákra Jánossal, meg a várossal, az biztos. Lehet, hogy számára ez a bizonyíték arra, hogy jó nő, hiszen senki nem utasítja vissza. Vagy attól tart, hogy nem elég jó nő, és ennél többre úgysem kellene senkinek.

Én nem hiszem, hogy te ezen érdemben segíteni, vagy változtatni tudnál. Ha vagytok olyan viszonyban, legalább arra próbáld meg rábeszélni, hogy védekezzen, mert életveszélyes amit művel.

2011. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Esetleg így akar kitűnni. Vagy így menekül korábbi sérelmei elől.

Hogy miért ilyen, azt tőle kéne megkérdezni, de kétlem, hogy tudna rá válaszolni.

Hibás az éértékrendje, vagy egy egészen más világban él, és hiszi, hogy a tetteivel felfigyelnek rá, népszerű lesz (ami igaz is, csak nem ebben az értelemben). Vagy a családi/magánéleti kudarcait próbálja ily módon háttérbe szorítani saját maga számára.

Erre azért nehéz válaszolni, mert a szerzett tapasztalatok és a körülmények (is) formálják olyanra az embert, amilyen. Így minden ember más.

Mindenesetre szerintem ne forduljatok el tőle. Mondjátok meg neki a durva tényeket, törekedjetek a drasztikusságra. Ennyi a legtöbb, amit tehetsz

2011. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Senkinek nem mondhatod meg, hogy viselkedjen. Egy dolgot tehetsz, ha nem tetszik, nem barátkozol vele.

Nem kell segítened rajta, ha nem akarsz. Ha akarsz, akkor meg ne szabj feltételeket. Kb. ennyi.

2011. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ava87 ***** válasza:
Biztos kompenzál ezzel a viselkedéssel valamit. Szerintem komoly önértékelési gondjai lehetnek, ha ehhez "kell" folyamodnia.
2011. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szeretethiányos. Illetve az első gondolatom az volt, hogy kiskorában talán megerőszakolták, és attól lehet ilyen.
2011. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!