Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már nös férfiba szerelm...

Voltál már nös férfiba szerelmes? Mi a sztorid?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 10:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

IGEN !


De azután rájött a feleségem... :)

2011. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
Igen én 18 voltam, ő 52!! és szerelmes voltam bármily hihetetlennek hangzik is. Aztán kiderült hogy felesége van, meg egy állandó szeretője...ott kijózanodtam
2011. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%
Ócska nők vagytok mind! Kivétel, aki nem tudott a pasi családjától.(Mert az áldozat) De a többi mint egy ócska rongy, aki nem tud megfogni egy független pasit, csak egy kiéhezett, (esetleg) elhanyagolt férjet...
2011. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Én voltam...Amikor megismertem a páromat együtt élt már évek óta egy nővel,aki bár nem volt a felesége,de volt egy közös gyerekük...Akkor nem történt semmi köztünk,bár érezhető volt a vonzalom.Rá egy évre egy véletlen folytán újra összefutottunk...kiderült hogy időközben szakított a nővel,azóta együtt élünk,már lassan 2 éve...:)
2011. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
elég hasonlóan rosszak ezek a sztorik.
2011. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%
Én csak válás után kezdenék nős pasival. Én nem akarok második lenni. Az ígérgetést meg nem veszem be.
2011. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%

Független pasit is meg tudtam fogni, de azok nem tudnak értékelni.

Sajnos egy férfi csak akkor tud értékelni egy nőt, ha találkozott már házisárkánnyal. Addig csak egy "rés" vagy.

2011. júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
34%

A nők pontosan tudják, vagy legalábbis sejtik, hogy a kiszemelt férfi már nős !!

Ők azok, akik a feleség kitúrásával szeretnének, a készbe becsücsülni.

Amennyiben ez még sem jön össze, akkor ők voltak a "kiszolgáltatott és ártatlan áldozatok"...

...a férfit, meg elmondják mindennek!!

2011. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
akik tudtak róla azok gonosz emberek. rohadjatok meg!
2011. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!