Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két férfiba vagyok szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfiba vagyok szerelmes, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok dönteni köztük, mindkettőhöz annyira ragaszkodom, pedig tudom hogy ennek nem kellene így lennie, de megőrülök, ha bármelyiket is elveszteném.
2011. szept. 9. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Gondolkodj el azon, hogy mi a különbség a szerelem és a függés között.
2011. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Te ne csinálj semmit, majd ők megcsinálnak
2011. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
egymás után szerettél beléjük? ha igen, akkor a másodikat válaszd. mert ha az elsőt nagyon szeretted volna, akkor nem szerettél volna bele a másikba.
2011. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
fiú/lány vagy?
2011. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Hoz össze egymással a két férfit, és keress magadnak egy nőt :P
2011. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

válasszad a másodikat, akibe később szerettél bele, mert ha igazán szeretnéd az elsőt akkor a másodikba nem lennél belezúgva, így logikus hogy a második a jó neked!

:D

2011. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

tartsd meg mind a kettőt amíg tudod....


feltéve ha más irányba laknak és nem egy városban....


aztán majd döntesz!

2011. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy olyan elképzelésem az ilyesmivel kapcsolatban,hogy ilyen szituációban két lehetőség van:

-Egyiket sem szereted szerelemmel,csak függsz tőlük,mert szükséged van a folyamatos önigazolásra,és a környezeted visszaigazolására,hogy márpedig te igenis,több mindenkinek kellesz.Függsz attól az eufórikus érzéstől,mámortól,amit az a tudat vált ki belőled,hogy egyszerre két pasi rajong érted.Szerelmes viszont nem vagy.Csak hiú,önző,vagy talán önbizalomhiányos is valahol.

-Csak az egyikbe vagy szerelmes,a másikhoz csak erősen vonzódsz.

Egyszerre kettőt szeretni nem lehet szerintem.

2011. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
gyereket
2011. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csak nem te is fiú vagy?
2011. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!