Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már nös férfiba szerelm...

Voltál már nös férfiba szerelmes? Mi a sztorid?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 10:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon. Jól titkolta hogy nős...
2011. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Az enyém nem titkolta.

Fájdalmas volt a szakítás...:((

2011. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

Sose tudta meg ... :-)

2011. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Igen,

másfél évig voltunk együtt.Az utolsó hónapokban derűlt ki hogy van felesége meg egy 3 éves kislánya.

Túl szerelmes voltam hogy érdekeljen,de viszont akkor "felébredtem" amikor a felesége hivott fel sirva,hogy ő mérpedig 4-5 hónapos terhes és segitsek neki annyival,hogy kidobom a férjét :(

2011. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül ismerkedtünk meg az interneten, egyikőnk sem kereste a titkos kapcsolatot, mindketten családban éltünk és 1-1 -ma már szinte felnőtt- gyermeket nevelünk.

December elején, két hónapos intenzív levelezés után már nagyon éreztük, hogy ez az ami hiányzott, ezt kerestük eddig is. (Persze ezt 20 évesen nem érzi az ember, akkor még azt sem tudja, merre induljon, miről is szól ez az egész...)

6 hónapig nem is akartam szexet, irgalmatlan nehéz volt pedig kibírni, hiszen addigra rengetegszer a falhoz szorítottuk egymást és ziháltunk a vágytól. Az idő telte alatt viszont rájöttem, hogy bár mi nem úgy fogtuk fel, hogy megcsaltuk a párjainkat, lényegében a külvilág számára már ennyi is annak számít, hát akkor legyünk alaposak, minek ez az önkínzás? (Megcsalásnak azért nem tartottuk az addigiakat sem, mert nem volt megcsalni való érzelem egyikőnk otthonában sem, házasságban sem éltünk - ez mondjuk nem is számít, hiszen manapság millióan elcsépelik ezt az intézményt és csalnak orrba-szájba gyűrűvel együtt.

Ma már elmondhatjuk így a 4. évhez közeledve, hogy ugyanolyan szerelemmel imádjuk egymást, mint az első pillanatban, mindenben egymás társai vagyunk, a legjobb az életemben a gyerekem alkotása után ez a kapcsolat.


És hogy mi a felállás? Mindketten szakítottunk az addigi kapcsolatunkkal (az enyém 21 éves együttélés volt, kedvesemé 17), nem költöztünk össze de minden időnket -a gyerekeink után- együtt töltjük. Az én exem nagyon boldog 6 hónapja egy másik nő oldalán, aki istenként tekint rá végre, a kedvesem nője pedig szexkapcsolatot ápolgat az első férjével. Az én fiam boldog, hogy mi boldogok vagyunk, heti váltásban van mindkettőnknél otthon, a kedvesem lánya pedig el van foglalva a saját párkapcsolatával és az apjával bensőségesebb a kapcsolata mint addig előtte, igazán tartalmasan beszélgetnek és találkoznak végre, mint akkor, amikor egy helyen laktak. Ezt nem tudtam más szavakkal kifejezni, hiszen a kedvesem egy melózó robot volt addig, aki otthon leadta a lóvét, a csajok meg elverték, erre kellett. Soha nem érdeklődtek, nem beszélgettek. A kedvesem exnőjének annyi az összes problémája, hogy nem kap számára elég pénzt havonta, csak annyit, amennyi a törvény szerint jár. Természetesen a lányára a kedvesem költ mindettől függetlenül is. Szóval mindenki boldogabb, én így látom és érzem.

2011. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

igen. fél évig tartott. lehet nem is szerelem volt, csak örültem, h végre valaki meglátta, h én is értékelhető vagyok.

aztán szép lassan kiszerettem belőle. jó volt amíg tartott, sosem akartam, h elhagyja a feleségét.

egyébként azóta csalja a nőt, pedig már van 2 gyerekük. amikor mi együtt voltunk, akkor voltak fél éves házasok.

a mai napig nem értem, h miért nősült meg, ha nem képes hűséges lenni. egyébként egy rendes fickó, de a monogámia nem erőssége. imádja a gyerekeit, eltartja a családját, de valami mégis hiányzik az életéből.

2011. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

igen,

3 hónapig voltunk együtt, ismertem a családját(bár csak 1 hete ismertem őket)

Egy céges nyaraláson voltunk(én a beosztottja testvére vagyok, szóval így ismertem meg)

Nyaralás utolsó napjáig szemeztünk,aztán amikor hazajöttünk megbeszéltünk egy személyes találkát, aznap össze is jöttünk.

A felesége gyanakodott, bár ők már nem voltak olyan jóban, nem aludtak egy szobában, mégis féltékenykedett,pedig ő is simán járhatott valakivel,mert nem tudtak a másik magánéletéről.

Elvileg a gyerek miatt nem váltak még el, velem meg a munkája miatt szakított.Amikor az a probléma lezárult megkeresett,de akkor már örültem h. kihevertem ezért nem mertem újra belevágni egy titkos kapcsolatba

2011. júl. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

Igen, voltam. Külföldi üzletember volt, itt lakott

Mo-n akkor. Kb fél év után derült ki,h otthon van családja, addig azt mondta, h nincs. Ha megmondta volna az elején,akkor is lett volna kapcsolat, csak másképp állok hozzá. Azóta sem volt senkivel olyan jó az ágyban, mint vele. Aztán volt egy szeretőm is, róla az elejétől fogva tudtam,h nős, de belé sosem voltam szerelmes, csak jól éreztük magunkat egymással. Viszont ő a 3 gyerekéből csak 2-t vallott be. Ezt sosem értettem, persze ő is elszólta magát. Ezek a kalandok a 20-as éveim szárnypróbálgatásai voltak. 6 éve csak a párom van.

33/N

2011. júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Igen, voltam, nemrég lett vége...

Ő a kollégám, rossz a házassága, de a gyerek miatt nem válik. Én egy borzasztó kapcsolatból próbáltam kilépni. Egymásra találtunk, napokat emaileztünk, chateltünk át, aztán komolyabbra fordult. Összességében egy évig tartott, én mondtam ki, hogy ennyi, mert többet akartam, de ő nem tudott többet adni. Meg az asszony is gyanakodott már egy ideje.

23L (ő 39F)

2011. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
50%
igen.. 4 hónap után derült ki hogy felesége és 2 gyereke van.. nagyon jól titkolta. fájdalmas volt a vége.. és még le is bukott a felesége előtt..
2011. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!