Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém egyre furcsábban...

Az öcsém egyre furcsábban viselkedik, szóljak a szüleinknek?

Figyelt kérdés
Öcsém 15 éves, egyre gyakrabban látom, h férfiakat nézegeti, pl utcán, megfordul a jó pasik után, múltkor ő gépén voltam láttam, h modellfiúk képeit töltötte le a gépre, és amióta új tesitanár jött a suliba, 25 év körül lehet, örökké külön edzésekre jár, pedig előtte utálta még a 45 perc kötelező tesit is
2011. júl. 18. 00:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy homokos az öcséd. Alapvetően a csajokat nézegetem, de mivel járok konditerembe, így irigykedve nézek egy két nagyon kigyúrt csávót, gondolkozva, hogy milyen jó lenne ilyen f.szán kinézni, mert akkor mennyi csajom lenne. :DD Sőt nézek testépítő versenyeket is, és ettől én nem érzem magam egy kicsit sem furcsának, ugyanúgy a csajokat szeretem.

A tesitanárnak meg lehet, hogy nincs köze az edzéséhez, de még ha köze van, akkor is lehet, hogy csak felnéz rá, hasonlítani akar rá, és nem akarja, hogy csúfolja.

Ha meg tényleg langyibandi, akkor majd közli, ha akarja, ha most elmondod a szüleidnek, csak összetöröd, és semmit nem fog elmondani többé, szégyellni fogja magát. És a homoszexualitás amúgy sem gyógyítható, senkinek sem lesz jobb, ha elkezdesz árulkodni.

2011. júl. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azért néz meg pasikat, én is megnézek lányokat, pedig én is az vagyok.. Én sosem gondoltam hogy ezért én lezbi lennék.. Mert úgy nem tudom magam egy lánnyak elképzelni, mint egy fiúval... De az ember csak azért is megnéz egy azonos nemű embert hogy mit hord, hogy néz ki/milyen cipője van?

Én meg pl: azt vettem észre hogy a velem egykorú lányok ha pl: Tescoba vagyunk néznek engem mint a hal, de a velem egykorú fiúk rám sem bagóznak!:-) :-D Szerintem akik engem néznek és lányok azok sem lezbik, csak gondolom gondolják hogy egy idősek lehetünk kábé!

13L lassan 14

2011. júl. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amiket most leírtatok ide,a kettő nem zárja ki egymást.

Én meleg vagyok.És mindkét szempontból megnézem a pasikat,ha vonzanak azért is,illetve szakmai szemmel,hogy mennyire tökéletes a testük.


De nem tudom mit kell ezzel ennyit foglalkozni.

Ha meleg,ha nem akkor sem a te dolgod mit csinál.Ha akar vmit majd megoszt a szüleiddel.

De az alapján ahogy te reagálsz elég homofób családod lehet,ha így van,akkor nem fogja elmondani akkor sem,ha az.

2014. márc. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!