Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém egyre furcsábban...

Az öcsém egyre furcsábban viselkedik, szóljak a szüleinknek?

Figyelt kérdés
Öcsém 15 éves, egyre gyakrabban látom, h férfiakat nézegeti, pl utcán, megfordul a jó pasik után, múltkor ő gépén voltam láttam, h modellfiúk képeit töltötte le a gépre, és amióta új tesitanár jött a suliba, 25 év körül lehet, örökké külön edzésekre jár, pedig előtte utálta még a 45 perc kötelező tesit is
2011. júl. 18. 00:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Majd szól ő, hogyha eljön az ideje, vagy mondanivalója lesz.

Nem a te dolgod.

2011. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

És nyugi, lehet, hogy csak a "példaképeket" nézi, hiszen most változik, válik férfivá.

A nők is megnézik, kibeszélik a csinos nőket, ki hoyg öltözködik, sminkel, hogy néz ki... :)

2011. júl. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

szerintem ez elég elgondolkodtató...én tuti szólnék, most le leszek pontozva de, én biztos nem hagynám ez elég durva...

Amúgy szerintem lehet hogy csak azért csinálja ezt hogy megnézi a fiúkat mert be akar jönni a lányoknak és nézi őket, hogy hogyan kellene kinéznie..

2011. júl. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
01:01 miért, ha szól, akkor változik valami? ha meleg az öcsi, akkor meleg, ezen nem változtat semmi
2011. júl. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem maradj ki ebből,ha mindenképp bele akarsz szólni a dologba akkor az öcséddel ülj le és kérdezz rá normálisan hogy miért van ez a sok furcsaság. Amúgy nem hiszem hogy meleg lenne,szerintem példaképet keres magának és azt nézegeti hogy hogyan kéne kinéznie. Én is megnézek az utcán csajokat lány létemre és ettől még nem vagyok leszbikus. Azt nézem hogy milyen ruha van rajtuk,elképzelem hogy állna nekem,milyen a testük és ábrándozom hogy milyen jó lenne ha így néznék ki vagy hogy hála az égnek nem így nézek ki.

Ha meleg akkor majd ő ezt elmondja a szüleiteknek,ez nem a te dolgod.

18/L

2011. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Én a helyedben szólnék, mert a homoszexualitás, különösen a férfiak esetében bűn, erkölcstelen..... xDDD Egyébként azt mondanám, hogy nincs közöd hozzá, de a 25 éves fickó miatt hát....Szerintem beszélj vele először, aztán lehet hogy tisztázódnak a dolgok. Viszont ha a tesitanár éretlen fiúkat használ ki, köztük a te öcsédet is akkor rúgd tökön!
2011. júl. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

01:15,

hol olvastad, hogy a tesitanár érdeklődik az öcsike iránt?

2011. júl. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a homoszexualitás nem bűn, és nincs is külön olyan, hogy ez a férfiaknak bűn, a nőknek nem...
2011. júl. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még nem jelenti azt, hogy homoszexuális lenne. Az én volt pasim is hasonlóan viselkedett, sőt, ő kicsit durvább dolgokat csinált pl: megnézte a férfiakat az utcán, a legjobb barátjára rányomul részegen...ennek ellenére 100% hetero (bár vannak nőies dolgai pl Twilight mánia, női sportok). Már nem vagyunk együtt, de határozottan állíthatom, hogy nem meleg, egy nagy kujon lett és falja a nőket annak ellenére, hogy a látszat csal :) Szóval szerintem ne szólj a szüleidnek...más okból is lehetnek a gépén a képek.
2011. júl. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Én is sokmindenkiről mentek le képeket:D

Főként lányokról. Mert csinosnak találom őket, és szeretnék én is olyan lenni!:D

Sőt az utcán is megnézem:D Ugyanilyen célzattal:)

Ennek ellenére nem vagyok leszbikus. Brrr, el sem tudnám képzelni. Én a férfiakat szeretem, de nagyon is:):):)

18/L

2011. júl. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!