Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol rontottátok el? Lehetett...

Hol rontottátok el? Lehetett volna tenni ellene?

Figyelt kérdés
Párok, akik kisgyerek mellett elváltak, emlékeztek arra a momentumra, ahol elkezdődtek a problémák, és ha idejében észbe kaptok menthető lett volna?
2011. júl. 17. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Én a mai napig nem tudom,hogy a párom miért csalt meg és azt sem,hogy egy nap miért hagyott ott egy levéllel az asztalon engem és az akkor 4 éves lányunkat.

Sosem beszélt arról,hogy valami gondja lenne,ha én kérdeztem,akkor csak annyi volt a válasz,hogy "Beképzelem a problémákat.".

Én nagyon kiborultam akkor,azt hittem,tökéletes a kapcsolatunk.De egy idő után rájöttem,hogy én itt nem tehettem semmiről.Ő nem beszélt meg velem soha semmit,úgy nem is tudtam tenni a dolgok ellen.

2011. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
.
2011. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egészen véletlenül derült ki, hogy megcsalt a párom a legjobb barátnőmmel, hónapok óta kavartak a hátam mögött.

Nem őrjöngtem, nem kiabáltam, sokkal inkább csalódott voltam. Hazajött, leültettem, és halál nyugodtan megkérdeztem tőle, miért csinálja ezt. Le sem akarta tagadni, meg volt könnyebbülve, hogy végre kiderült, és végre legálisan hempereghet a barátnőmmel.

Amikor rákérdeztem, miért, azt mondta, nem tudja.

Rá 15 perccel távozott a cuccaival, utána 1 évig nem beszéltünk...


Hol rontottam el? Mai napig nem tudom.

2011. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!