Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélye egy ilyen kapcsolat...

Van esélye egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Három éve a netten keresztül megismerkedtem egy férfival. Ahogy egyre többet beszélgetünk, kezdtem rájönni, ő pont olyan, mint amilyen férfi nekem kell, lelkileg teljesen egy síkon mozgunk, meg tudjuk érteni egymást, és külsőre is tetszik. Mivel más országban élünk, mikor nála töltöttem egy nyarat, megismertem élőben is, és csak még jobban beleszerettünk egymásba. Igaz akkor még csak egy-két csók csattant el a nyár végén, mert nekem hanem túl gyors lett volna, és ő ezt megértette.

Mondanám, hogy minden tökéletes, ő kell nekem, de van egy gond: 18 évvel idősebb nálam.

És bármennyire is szeressük egymást, én még nem akarok megállapodni, vele akarok két-három évet élni, és esküvő után is legalább még egy ennyit, gyerek nélkül. Neki viszont - bár nem mondta, én tudom - család kell, hiszen 36 éves, nem várhat még rám 5-6 éveket... Vagyis én ezt nem várnám el tőle, hiszen már ideje lenne megállapodnia. És a családom is ellenzi a nagy korkülönbség miatt, engem se zavarna, ha max. 10 év lenne köztünk, de 18 már soknak tűnik, bármennyire is szerettem. De a szívem szakad meg, ha ki kellene mondanunk a végszót, viszont nem látok más logikus lépést. Talán most nem, de később gondot jelentene a nagy korkülönbség.


Ti mit tennétek a helyembe?


2011. júl. 16. 16:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem mondta ki, hogy ő most rögtön családot akar, de fog az elkövetkező egy-két évbe, és én ettől félek. Hogy nem tudom majd megadni neki, amit kíván, és elpocsékolja rám az idejét.

Volt nálam, igaz titokban, mert a szüleimnek nem akartam bevallani. Kétszer egy hétig itt volt, de azon kívül minden nap beszélünk netten keresztül, és van mikor felhív vagy én hívom. Most is hozzá készülök, és ezen kattogok, mert most már komolyabb szintre kellene vinni a kapcsolatunkat, én is ezt szeretném, csak bennem van ez a gát, hogy vajon ez-e a helyes döntés.


Az kicsivel több mint fél évben még csak barátok voltunk, bár nekem természetesen tizenöt éves fejjel rögtön az első hét után több kezdett lenni, de ezt nem mondtuk ki. Egy verseny alkalmából két napot Mo-n töltöttem, és akkor kezdett el - még mindig kimondatlanul - alakulni köztünk valami, az üzeneteink már másmilyenek lettek. Aztán jött a nyár, igaz nem rögtön, csak a rákövetkező...

2011. júl. 16. 16:51
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de egy 33 éves pasi mit akar egy 15 éves lánytól. Persze egymásra találtatok, de őszintén, ha tini lányom egy 33 éves pasival ismerkedne neten, hát nem nagyon örülnék.
2011. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az elején barátságnak indult, a szüleim nem tudták. Nem úgy kezdünk el beszélgetni, hogy na akkor most összejövünk... Csak nagyon jól meg tudtuk érteni egymást, s akkor mindkettőnknek egy elég nehéz korszaka volt, szükségünk volt arra, hogy lelkileg támogassuk a másikat.
2011. júl. 16. 17:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor most ne azon parazz hogy mikor akar vagy lesz gyerek. Titokban vagytok egyutt, szuleid nem is tudjak. Ugy latom a ferfi sem akar most gyereket toled. Azt hiszem sok lepessel elore vagy. Egyebkent, lehet hogy Te is meggondolod magad, es akarsz csaladot vele vagy massal. Szoval most nem ertem mi a problmad. Biztos nem a gyerekszules, hanem felsz, hogy most mi legyen. Ha akarod a ferfit, bele kell iktatnod a mindenapos eletedbe, szulok tudtara hozni. Lehet hogy a ferfi ezt nem is akarja? Jo neki ez igy titokban is? Ezen gondolkodj elobb.
2011. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A szüleim most tudnak róla, anno nem tudták, mikor megismerkedtünk - mikor még csak 15 voltam. Írtam is feljebb, hogy nem fogadják el.
2011. júl. 16. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!