Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet hogy a férjem nem...

Miért lehet hogy a férjem nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt, az első év nagyon jó volt.Viszont azóta csak küszködök ezzel a gondolattal, hogy miért nem akar szeretkezni velem csak kb. 2 hétbe egyszer. Akkor is csak bögdös meg mondja hogy jo volna valamit csinálni, de soha nem kezdeményez. Sokat dolgozik, de azért ennyire elfáradna?Kérdeztem tőle de azt mondta nincs semmi gond csak fáradt. Szerintetek lehet hogy van valakije már évek óta?
2011. júl. 15. 11:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

"mondják a huszonévesek"


Ideültethetem a szüleimet is. Anyám 10 órát dolgozik egy nap, apám kötetlen munkaidőben van, hogy 16-ot is.

Ők sem panaszkodnak, pedig apu is már lassan 60 éves.

Nem ezen múlik.


Szerintem a kérdező férje évek óta nem szerelmes, csak kényelmes neki, hogy van aki főz rá. Kegyetlen dolog igen, de nézzünk szét a nagyvilágban, hogy milyen gyakori is ez.

2011. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
48%
Ültesd ide, mert kíváncsi vagyok. Nyilván részletesen belelátsz a szüleid szexuális életébe...
2011. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

De komolyan, miért olyan nehéz elhinni és elfogadni, ha másnak mások sz igényei és/vagy az erőnléte?

Akkor már egy mocsok szemét, aki semmire sem jó, és 25 másik nővel megcsal?

A nők másik fele meg olyan, mint az ilyen férfiak, őket pedig fogadják el? Ez a kettős mérce annyira unalmas.

2011. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig.

Vonzó vagy még a számára?Újulj meg mindig, nálunk ez tartja fenn az érdeklődést 16 éve.Nem túlzok, ha azt mondom, hogy minden nap van szex, soha nem unjuk meg egymást.Én is meg a férjem is mindig valami mást, valami érdekeset próbálunk belecsempészni a dologba, és mindig beválik.Állandóan fönn tartom az érdeklődését, kacér vagyok vele, és egy pillantásommal megtudom bolondítani.


34/N

2011. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
én sem értem, miért hiszik azt a nők h minden egyes pasi a nap 24 órájában akarja őket, és mindezt egész életük alatt. az ilyen nők járnak aztán otthon slamposan, smink nélkül, és csak 4 pózt ismernek, utána meg keseregnek h a férjük nem kívánja őket.
2011. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

13:25!


Ez típus kérdése is.

Van, aki kapható erre, van, aki nem...van olyan típus, akivel hiába kacérkodsz...épp ez a probléma.

Ti összeilletek, jól választottál, de nem mindenki "alkalmas" erre, érted...

2011. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen, bár vele jó az ágyban, csak ritka. Az előző kapcsolatában is ilyen volt. Gáz, de én megfenyegetem, hogy szeretőm lesz, akkor pár hónapra össze kapja magát.
2011. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:07


Akármilyen hihetetlen, nálunk nem tabu téma a szex. Anyuval szinte legjobb barátnők vagyunk.

Nyilván nem beszéljük ki részletesen az eseményeket, de abba van belelátásom, hogy mennyire van gond vele.

Egyébként meg közvetlen mellettem van a szobájuk.

Nem kell így hitetlenkedni, csak azért mert téged vénségedre nem kíván a párod.

2011. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:33


Nálunk az a baj, hogy anyagiak miatt nem tudunk válni/szakítani sajna. Valaki akkor sátorba alszik... :-(

22/N

2011. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!