Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet hogy a férjem nem...

Miért lehet hogy a férjem nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt, az első év nagyon jó volt.Viszont azóta csak küszködök ezzel a gondolattal, hogy miért nem akar szeretkezni velem csak kb. 2 hétbe egyszer. Akkor is csak bögdös meg mondja hogy jo volna valamit csinálni, de soha nem kezdeményez. Sokat dolgozik, de azért ennyire elfáradna?Kérdeztem tőle de azt mondta nincs semmi gond csak fáradt. Szerintetek lehet hogy van valakije már évek óta?
2011. júl. 15. 11:57
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
bocs, 22...
2011. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
45%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:11


Nagyon fiatal vagy egy ilyen kapcsolathoz. Miért nem hagyod ott?

2011. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
40%

Mi 3 éve vagyunk együtt még csak,de 12órába dolgozik és mindíg Ő mászik rám,hogy szexeljünk,sosem fáradt.

Ez olyan rossz kifogás.Hacsak nem megerőltető fizikai munkát végez,akkor megérteném.

21/L

2011. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
37%
Mert mindenkinek egyforma az erőnléte ugye...
2011. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
45%
hát például az én férjem (akinek elég az évi 1 is...), semmi fizikai munkát nem végez... minőségellenőr, tehát a munkájában nem tud úgy lefáradni, mint egy kőműves, hogy esténként ne legyen ereje a szexhez...
2011. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
45%

Oké,akkor másképp mondom,fáradtnak fáradt,de szexre soha.

Kíván és a vágy erősebb mint a fáradtság.Szex után pedig alvás.30percbe még senki sem hal bele

2011. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

És szerintetek kizárólag a férfi hibája az, hogy nem kívánja a szexet? Ha az elejétől fogva ilyen, akkor ezzel együtt fogadtátok el, ha pedig később lett ilyen, akkor feltártátok a dolog mélyebb okait, vagy annyiban hagytátok, és csak siránkoztatok?

Ha pedig valaki fáradt, akkor a szexhez is fáradt. Lehet, hogy egy nő ezt nem értheti, de egy férfi igen. Fizikai munka, szellemi munka, mindkettő ugyanahhoz vezet: álmossághoz, amikor az embernek már nincs kedve további munkát végezni, pláne, ha ilyen semmit nem érő fél órás menetekről van szó, kb lezavarásról. Annak semmi értelme.

2011. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
45%

Ez a fáradság dolog szerintem is rossz kifogás. Lehet az embernek rossz napja, de minden nap nem lehet olyan szinten fáradt, hogy még ha ő van alul se bírja ki a szexet a feleségével.

Én párom is 12 órában dolgozik, én is 12 órában dolgozom mégis jut egymásra időnk. És nem kéthetente.

21/L

2011. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
37%
Mondják a huszonévesek. :) Nézd meg 20 év múlva.
2011. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de ez valószínűleg így fog maradni.
2011. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!