Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet hogy a férjem nem...

Miért lehet hogy a férjem nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt, az első év nagyon jó volt.Viszont azóta csak küszködök ezzel a gondolattal, hogy miért nem akar szeretkezni velem csak kb. 2 hétbe egyszer. Akkor is csak bögdös meg mondja hogy jo volna valamit csinálni, de soha nem kezdeményez. Sokat dolgozik, de azért ennyire elfáradna?Kérdeztem tőle de azt mondta nincs semmi gond csak fáradt. Szerintetek lehet hogy van valakije már évek óta?
2011. júl. 15. 11:57
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
61%
bocs válás, látom férjed, de ez csak végsővégső megoldás.
2011. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy unalmas a szex. Próbáld izgalmasabbá tenni. Egy hétköznapi, unalmas dologhoz nem sok embernek van kedve.
2011. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Utolsó... 7 ÉVE VAN ez az állapot... Szerintem ez már ilyen fog maradni, ne haragudj, Kedves Kérdező..:S
2011. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
91%

12:05 és 06 vagyok...


Ha fejben van a gond, akkor már napközben terelgesd a gondolatait a szexualitás felé.

Hogy hogyan, azt te tudod. Nem mindenkinél jön be a direkt módszer, de te ismered, milyen stílusban lehet beszivárogtatni a kis agyába :) Csak szépen, finoman (ne érezze követelőzésnek...de ezt te tudni fogod, hiszen nő vagy:)

Hajrá!!

Lelkesedéssel elő!! ;)

Majd írj pár nap múlva, hogy mi újság)

2011. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Ha a szeretet és a tisztelet kölcsönös, akkor én azért kissé túl radikális dolognak tartanám a válást.

Sokkal inkább egy kis újrahangolódást javasolnék. A szexuális kívánalom elillanhat egy férfiból, de az még nem azt jelenti, hogy nem is szereti a feleségét.

2011. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Összetenném a kezem ha 2hetente lefeküdne velem. Ebben az évben 3x voltunk együtt, de úgy tűnik a pasiknál ezt a legkönnyebb. A munkára fogni! Meg nem mondaná, hogy nem kíván, nem szerelmes már belém, lusta hozzá, nem vagyok elég jó, vagy Ő nem érzi magát annak.

Én már mindent próbáltam, kiéve a viagrásat. Inkább vágyfokozót csempésznék az őszilevébe! :-((((

Ő 20/F, én 22/N


5 éve együtt, 2 éve élettársak vagyunk.

2011. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

nincs vágy- nincs szerelmes együttlét

az, meg hogy rutinszerűen ürítsen,

az nem hiányzik egyetlen normális nőnek és férfinak sem

gyerek nincs?


ami nyerő lehet:

ketten elmenni egy tengerparti romantikus helyre?

vagy egy welness szállóban egy hétvégét?

2011. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
az én férjem is ilyen...szinte a legelső pillanattól kezdve... kivétel nélkül mindig nekem kell kezdeményeznem, és akkor is csak ritkán járok sikerrel... ha rajta múlna, évi 1-nél többször biztosan nem lenne szex... csak azt nem tudom, így hogyan fogunk majd összehozni egy gyereket? 26/nő 28/f (7 éve együtt)
2011. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Kicsit más megvilágítás a másik oldalról.

Én reggel 5-kor kelek fel. Elvégzem a szokásos teendőket(tisztálkodás, pakolás, gyerek keltése, reggeli, öltöztetés, felkészítése az óvodára), majd elviszem a gyereket az oviba, utána én megyek a munkába. Amikor beérek, akkor van 8:30. Bent vagyok 17:30, sokszor 18 óráig, hazaindulok, és 1 óra alatt haza is érek, olyan 19 körül lépek be az ajtón. Megyek zuhanyozni, a párom addig tálalja a vacsorát, eszünk, elmeséljük a napunkat, és máris este 8 múlt, hullafáradt vagyok. A párom is, hiszen neki is dolgoznia kell, és ő hozza a gyereket az oviból, utána meg főzés. Este még kimegyünk a kertbe, ha nincs túl sötét, elvégezni 1-1 kisebb munkát. Másnap kezdődik elölről. El lehet képzelni, mennyire vágyik az ember a szexre ennyi munka után.

2011. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Összetenném a kezem ha 2hetente lefeküdne velem. Ebben az évben 3x voltunk együtt, de úgy tűnik a pasiknál ezt a legkönnyebb. A munkára fogni! Meg nem mondaná, hogy nem kíván, nem szerelmes már belém, lusta hozzá, nem vagyok elég jó, vagy Ő nem érzi magát annak.

Én már mindent próbáltam, kiéve a viagrásat. Inkább vágyfokozót csempésznék az őszilevébe! :-((((

Ő 20/F, én 22/N


5 éve együtt, 2 éve élettársak vagyunk.


Úristen, először azt hittem, hogy ti egy negyvenes-ötvenes házaspár vagytok:O mit keresel te 20(!!!) évesen egy ilyen mellett?

2011. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!