Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ezért fontos a férfinak,...

"Ezért fontos a férfinak, hogy a nő kihívások elé állítsa a kapcsolat későbbi szakaszában is, és éreztesse azt, hogy igényei vannak a férfival szemben. " Mit kell ezalatt érteni? Milyen kihívások?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 09:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kihívás bármi lehet amit, te adsz neki!

Akár a féltékenységre hatni, akár a szexuális vonzerőre!


pl.: én páromnak mindent elmondok!

Múltkor a hentesnél:

van egy nagyon helyes kis kopasz hentes gyerek itt nálunk. Megyek be hozzá gyerek a kezemen ül.

Mondom neki, hogy: csirkemellet kérnék egy 3 darabot!

kérdezi, hogy: milyet filét vagy csontosat?

Gondolkoztam ááá -mondom én- jó lesz a csontos...

A srác megszólal ááá a csontos nem jó a húsos a jó és kacsintot...


ÁLLAM A PADLÓRA ESETT, elmondtam páromnak legközelebb mikor mentem a henteshez... Azt mondta elkísér mert be akar menni a gyógyszertárba :D

Aznap annyi bókot kaptam Tőle...:D


Igényeim vannak randevúra, közös teázásra, mozira és vacsorára kettesben! Ezt tudja Ő is! Igyekszik is teljesíteni!

Nem akarom hanyagolni a kapcsolatunkat a fiam miatt! Nem csak párom mellett akarok élni hanem vele! Én szerintem ezek is hozzátartoznak és többnyire ilyenekről lehetne szó!

2011. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

oké, most már kapizsgálom:

- hiszti (bár nálam biztos nem jönne be)

- és féltékennyé tevés...


Esetleg valaki még tud ilyeneket?

2011. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Szerintem sem kell taktikázni, de egy kis küzdés nem árt a férfinak, legyen benne egy kis bizonytalanság."


Én ezt az energiát inkább valami előbbrevivő dologra használnám.

Utálom a manipulációt és az őszintétlenséget. Ha valakinek annyira kihívásokkal teli párkapcsolat kell, akkor ne egymást szívatgassák, hanem menjenek el mondjuk együtt extrémsportolni vagy olyat csinálni, mint a céges csapatépítés, ahol egymásra vannak utalva, mégha csak játékosan is. Mint a rafting, vagy lehet biciklitúrázni, hegyet mászni, vitorlázni, gokártozni mittomén.

Csak ne egymást megtéveszteni.

2011. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem megtéveszteni...csak a pasi túl kényelmesen érzi magát a kapcsolatban egy idő után
2011. júl. 18. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!