Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ezért fontos a férfinak,...

"Ezért fontos a férfinak, hogy a nő kihívások elé állítsa a kapcsolat későbbi szakaszában is, és éreztesse azt, hogy igényei vannak a férfival szemben. " Mit kell ezalatt érteni? Milyen kihívások?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 09:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
na ez engem is érdekelne, mert már én is több helyről hallottam...
2011. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Érezze a férfi, hogy meg kell küzdenie a nőért,ha meg akarja 'tartani'.
2011. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

09:46-os vagyok

Ha ez nem történik meg, akkor jönnek az olyan kérdések, mint 'ellaposodott a kapcsolatunk, mit tegyek', 'a férjem már nem udvarol nekem', stb.

2011. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
oké, ezt szerintem mi is értjük, de egy kicsit konkrétabban nem tudnád leírni? Szerintem pár konkrét példán mi is megértenénk... (előre is köszi)
2011. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ez nagyrészt az önálló egyéniség megtartása/fenntartása. Hogy sem szellemileg, sem testileg nem engedi el magát, nem rendeli magát alá a másik félnek. Nem a kompromisszumokról beszélek, az normális, de sokan túlzottan belekényelmesednek a kapcsolatba.


A férjemmel is volt egy pont, amikor leültettem, mert bármit kérdeztem, arra "ahogy te szeretnéd" volt a válasz. Egy kutyától ez jó viselkedés, egy partnertől nem.

De még ha ő hozott fel valamit, akkor is tőlem várta a döntést. Ha nem tetszett neki, akkor vitatkozott. Ott fakadtam ki, hogy bakker, ha van véleményed, akkor ne kérdezd, hanem mondd tényként.

2011. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A reális és őszinte párkapcsolatok mozgatórugója nem az alakoskodás, taktikázás, manipuláció és szerepjáték.

Az igazi párkapcsolat őszinte, tisztelet és szeretetteljes.

2011. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A férfinak nem fontos.

Ez a nők hülyesége, aztán csodálkoznak, hogy az első, de legkésőbb a második ilyen eset után a küszöbön kívül találják magukat.

2011. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűre lefordítva ez annyit tesz, hogy a nő balhézik valami miatt, a férfi meg hallgatja, de marhára nem érdekli. A nők imádják a problémáikat köntösbe bújtatva, hiszti és veszekedés formájában közölni, mert tudják, hogy egy síró nővel egy férfi sem tud kezdeni semmit, és inkább mindent elkövet, hogy a sírásnak még a lehetőségét is kizárja. Alapszintű manipuláció, olyan alapkellék a nőknél, mint a kézitükör.

Ha tehát a nőnek akármilyen igényei vannak, amik süket fülekre találnak, akkor ez a módszer jön elő.

Tehát a férfinak egyáltalán nem fontos ez, ez a nőnek fontos. A kihívás bármi lehet, anyagi vagy nem anyagi természetű.

2011. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

@10:15

Aki velem van, az már a kapcsolat elején tudja, hogy sírással nem ér el semmit. Tehát akinek van esze, nem sír, mert tudja, hogy ahelyett, hogy elérne vele valamit, legfeljebb kidobom.

Nevezhető zsarolásnak, de semmivel nem etikátlanabb, mint a nők sírással történő manipulálása.

2011. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szeretetteljes és őszinte kapcsolatban éltem a párommal, de egy idő után a jó unalmas lett neki. Nem kellett tennie semmit mert mindig ott voltam. Az volta baj hogy 100%-ig tudta ott vagyok, nem csalom meg,mindig tipp-topp voltam, nem mondtam nemet. Szerintem sem kell taktikázni, de egy kis küzdés nem árt a férfinak, legyen benne egy kis bizonytalanság.
2011. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!