Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnél voltam egy hetet...

Barátnőmnél voltam egy hetet azóta minden furcsa, miért?

Figyelt kérdés

Amióta tőle hazajöttem(tegnap óta) azóta utálom Pestet meg minden furcsa. Úgy érintett Pest mintha egy idegen városban lettem volna. Jó itthon lenni, hiányoztak anyumék, de mikor ott voltam, sokkal jobb környezet meg minden. Nagyon szeretek ott lenni vele, Győr közelében. Meg mikor hazafelé jöttem, arra gondoltam, újra a megszokott városban és jó lesz, erre ahogy megérkeztem olyan utálatot éreztem. Az aluljáróban is ott mászik egy ember akinek nincs lába:/ jó sajnálatos dolog, de ilyen helyen én nem akarok lenni. Igaz, hogy nem Pesten lakok, de a suli ott van. Ott annyira nem vészes a helyzet, csak egy kicsivel arrébb. Én Győr közelében akarok lakni meg minden de hogyan? Anyumékat próbálom arra fele terelni xd és remélem minél hamarabb ott lehetek, főleg legjobb barátnőm miatt. Szóval miért van hogy utálom Pestet?

19/L


2011. júl. 14. 17:35
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Jó nem poénból nem is azt mondtam de nekem Pest nem jó :/

Köszi :D

2011. júl. 16. 20:29
 22/23 anonim ***** válasza:
Én aminap mentem farmosra, hát kb, sírtam már magamba, h hagy menjek vissza Pestre.Fúj,irtó szar hely. Én megszoktam már pestet,vannak szép és jó helyek,meg hát rossz dolgok mindenhol vannak.
2011. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Vannak szépek az igaz, de én még a farmnak is tudnék örülni:D

Ha ott lenne ő is:D

2011. júl. 17. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!