Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnél voltam egy hetet...

Barátnőmnél voltam egy hetet azóta minden furcsa, miért?

Figyelt kérdés

Amióta tőle hazajöttem(tegnap óta) azóta utálom Pestet meg minden furcsa. Úgy érintett Pest mintha egy idegen városban lettem volna. Jó itthon lenni, hiányoztak anyumék, de mikor ott voltam, sokkal jobb környezet meg minden. Nagyon szeretek ott lenni vele, Győr közelében. Meg mikor hazafelé jöttem, arra gondoltam, újra a megszokott városban és jó lesz, erre ahogy megérkeztem olyan utálatot éreztem. Az aluljáróban is ott mászik egy ember akinek nincs lába:/ jó sajnálatos dolog, de ilyen helyen én nem akarok lenni. Igaz, hogy nem Pesten lakok, de a suli ott van. Ott annyira nem vészes a helyzet, csak egy kicsivel arrébb. Én Győr közelében akarok lakni meg minden de hogyan? Anyumékat próbálom arra fele terelni xd és remélem minél hamarabb ott lehetek, főleg legjobb barátnőm miatt. Szóval miért van hogy utálom Pestet?

19/L


2011. júl. 14. 17:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Győrhöz közel lakom immár 22 éve és tényleg szerethető hely ez.
2011. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De jó neked:D Nem tudsz véletlenül egy olcsó házat arra fele? Közel a vidékihez?
2011. júl. 16. 17:13
 13/23 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy így éreztél. Amikor én elvittem barátnőmet két hétre Balatonra, egy nyugis apartmanba, ahol alig volt zaj, távol voltunk még a starndoktól is, egész nap nyugiban voltunk, csak akkor volt körülöttünk pezsgés, ha bementünk egy kicsit a központba, és ott se volt a nagy őrület. Amikor viszont hazajöttem Pestre, majdnem hogy rosszul voltam. Közel lakom a Nyugatihoz, ezért is ahogy láttam a sok hajléktalant, hazafelé kétszer szólítottak meg nem túl jó arcú "gyerekek" akkor már fél óra után elegem is volt. Nem szeretek Pesten lakni, de egyelőre 21 évesen nincs sok lehetőségem nagyobb költözésre.
2011. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igen én is utálom már Pestet. Ez z egy hét felvilágositott. Csak még kérdés hogy a közelbe hogy menjek/menjünk. Mert ott nagyon jó volt tényleg. Még beakarunk vállalni még egy hetet, csak még kérdés, hogy ezt az anyja megengedi e. Mi nagyon akarjuk, csak aztán szerintem már Pest közelébe se akarnék menni xd:D
2011. júl. 16. 17:37
 15/23 A kérdező kommentje:
Me gitt van a másik kérdés, hogy akkor még egy hetet http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker.. mertjünk e.
2011. júl. 16. 17:38
 16/23 anonim ***** válasza:

Te aztán nagyon rákattantál a vidékre, állandóan a te kérdésedbe botlok.

Jöhetsz hozzám is, ez is szép kisváros. 24f

2011. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Kösz nem:D
2011. júl. 16. 17:54
 18/23 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj de beteg emberek mindenhol letnek...nyilván nem azért nincs lába mert poénból levágta.

De egyébként, egyszerűen rájöttél hogy pesthez képest vidél miylen jó is.

2011. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
én is sokat jártam le Győr mellé anno egy barátom miatt, most meg doktorira...tetszett, néha felmerül, hogy laknék ott, de a Vár, az antikváriumok, a Centrál kávéház...az életeim. Ott meg közel Pozsony, Bécs, és a kedvenc országom is közelebb van.
2011. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
hehehe...tényleg jó vidéken lakni!!!őszintén megmondom h életemben 4szer voltam Pesten és elég is volt!!:S én Törökszentmiklóson lakok és az kb akkora mint Budapest 1 kerülete!!!xD Jól teszed h vidékre akarsz költözni!!:D Sok sikert hozzá!!:DD^^
2011. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!