Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnél voltam egy hetet...

Barátnőmnél voltam egy hetet azóta minden furcsa, miért?

Figyelt kérdés

Amióta tőle hazajöttem(tegnap óta) azóta utálom Pestet meg minden furcsa. Úgy érintett Pest mintha egy idegen városban lettem volna. Jó itthon lenni, hiányoztak anyumék, de mikor ott voltam, sokkal jobb környezet meg minden. Nagyon szeretek ott lenni vele, Győr közelében. Meg mikor hazafelé jöttem, arra gondoltam, újra a megszokott városban és jó lesz, erre ahogy megérkeztem olyan utálatot éreztem. Az aluljáróban is ott mászik egy ember akinek nincs lába:/ jó sajnálatos dolog, de ilyen helyen én nem akarok lenni. Igaz, hogy nem Pesten lakok, de a suli ott van. Ott annyira nem vészes a helyzet, csak egy kicsivel arrébb. Én Győr közelében akarok lakni meg minden de hogyan? Anyumékat próbálom arra fele terelni xd és remélem minél hamarabb ott lehetek, főleg legjobb barátnőm miatt. Szóval miért van hogy utálom Pestet?

19/L


2011. júl. 14. 17:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Megtetszett a vidéki nyugi. Meg minden. Frissebb a levegő, nyugisabbak az emberek. Meg minden. Talán ezért. Meg minden.
2011. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Lehet...jó volt egy hét ott vele:D
2011. júl. 14. 17:44
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy miért tetszik neked ez a falu..de hidd el,Pestre vágyok én meg:DxD itt nagyon rosszmájúak az emberek,egymás életével,gondjaival foglalkoznak,kibeszélik egymást..a jó oldal a csend.. nekem meg a nyüzsgés hiányzikxD

Győr az tényleg jó hely.. meg Csorna:D

2011. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Hát igen.

A városnak is vannak előnyei, meg a falunak is. :)

2011. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Pest nem jó, hidd el:D Falu kell arra fele :D
2011. júl. 14. 17:54
 6/23 A kérdező kommentje:
amugy 18/L félre irtam:D
2011. júl. 16. 13:55
 7/23 anonim ***** válasza:
Akkor miért mentél Pestre suliba, miért nem Győrbe???
2011. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát Győr az kicsit messzebb van de én ott akarok lenni.
2011. júl. 16. 14:10
 9/23 anonim ***** válasza:
Én sem rajongok Pestért, egy kis városban lakok a de sulim Pesten van. Biztos jobban szereted a csöndet és a nyugalmat mint a nyüzsgést :D
2011. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Lehet igen:D
2011. júl. 16. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!