Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleimnek miért jó az ha...

A szüleimnek miért jó az ha nem engednek sehova?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a kicsapongó életet élő személy, de sokszor olyan elviselhetetlen, hogy folyton a 4 fal között vagyok, és mindenkinek a hülyesége rajtam csattan.

22/l


2011. júl. 14. 15:40
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
58%
akár hiszitek akár nem de vannak ilyen szülők 27 évesen meg akarta szabni ,hogy mikorra menjek haza gondoljátok mit csináltam nem írom le ,mert nem akarok köz botrányt okozni, de ezzel sem volt gond mert általában én haza értem a megbeszélt időben de aztán változott az élet !drága az asztalt a szülők fejéhez lehet vágni!!!
2011. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
92%

Szorulsz nayagi vagy anyai támogatásra ami ronthat az életszínvonaladon vagy veszélyezteti a megélhetésedet vagy, mi a csudáért hagyod, hogy 22 évesen is beleszóljanak az életedbe?

Énnekm 18 éves koromban senki meg nem mondta, hogy hova mehetek csak annyit kértek mondjam meg merre vagyok és kb mikor érek haza...

23/N

2011. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
53%
15:27 vagyok azért annyit még hozzá kell tennem apu kocsiját használtam!!!
2011. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
40%
nehogy egyszer terhesen menj haza...
2011. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
57%

Lehet hogy ez egy kamu kérdés.


Ha viszont nem kamu, akkor te is tudod hogy felnőtt ember vagy, azt csinálsz amit akarsz, így is kellene viselkedned és élned. Ez a megoldás, ha te nem viselkedsz úgy és nem érzed azt hogy teljes értékű felnőtt vagy, senki sem fog úgy tekinteni rád, a szüleid meg főleg nem.


Azoknak akik meg írták hogy de hülye meg szánalmas vagy, arra meg csak azt tom mondani, hogy egy szardarabnak is több empátiája van náluk. Csak hát ugye az anonimitás mindenkinek triplájára növeli a tökét ugye...

2011. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
58%

egy szülő legnagyobb félelme, hogy felcsinálják a gyerekét

ezért.

2011. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Ha 22 évesen ennyire nem vagy képes leválni a szüleidről, és ellentmondani nekik, annak valami komoly oka kell legyen a neveltetésedben, személyiségedben, és a szüleid személyiségében. Komolyan fennáll a veszélye annak, hogy a szüleidnek alárendelt állapotból átzuhansz egy olyan partnerkapcsolatba, ahol ugyanebben a gyerekszerepben élsz tovább. Ezek a kapcsolatok pedig elég keservesek szoktak lenni. Fel kell nőnöd, vagy jó eséllyel nagyon boldogtalan életed lesz.

Nem hiszem, hogy egyedül boldogulnál ezzel a helyzettel, keress pszichológust! A körzeti orvos vagy a családsegítő szolgálat biztos meg tudja mondani, hol érhető el ingyenes rendelés. Feltétlen kérj segítséget!

2011. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Még jó hogy vannak még olyan emberek akik át is tudják látni a dolgokat, és nem csak gorombáskodni tudnak.
2011. szept. 7. 17:31
 49/49 anonim ***** válasza:

"És ha utána, meg feljelentenek csak azért, mert engedély nélkül mentem el?"


Biztos úr a lányom nem fogadott szót!-ezt te sem gondolod komolyan ugye?Pcihomókus segíthet.

2011. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!