Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleimnek miért jó az ha...

A szüleimnek miért jó az ha nem engednek sehova?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a kicsapongó életet élő személy, de sokszor olyan elviselhetetlen, hogy folyton a 4 fal között vagyok, és mindenkinek a hülyesége rajtam csattan.

22/l


2011. júl. 14. 15:40
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
87%

legelső válaszoló vagyok..kiváncsi voltam mi az okod keves kérdező hogy felnőtt létedre hagyod magad irányítani...de jobb lett volna ha nem nézem meg mert esküszöm az ilyen kérdésektől kikészülök..annyira tud zavarni ha valaki ennyire buta..nem csoda h nem volt pénzed távolabb költözni, mert a hülyeséggel nem lehet pénzt keresni..csak remélni merem h más téren nem vagy ilyen analfabéta..

ui.: SZARD LE MIT MONDANAK!! FELNŐTT VAGY KÜLÖN LAKSZ!!

ne gyere ezután kifogásokkal hanem oldd mega problémát és fogadd meg a többiek tanácsait akik irtak.:DD sok sikert!!

2011. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
70%
Már hogy akarnának jót azzal, hogy a 22 éves saját élettel rendelkező felnőtt gyereküket nem engedik sehova?:D Ez egy nagy marhaság!Ezt csak később még jobban megsínyli!
2011. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
81%

Ha 22 évesen önálló keresettel rendelkezel, külön laksz és hagyod, hogy ennyire befolyásoljanak a szüleid akkor 2 dolgot tudok mondani:

1.: állj a sarkadra... ha meg nem állsz akkor meg érdemled!

2.: ez egy kamu kérdés

2011. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
95%
Hát erre nem tudok mit mondani.
2011. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Hát kérdező.. Vess véget az életednek. Felhívod anyucit a SAJÁT lakásodból, hogy "Anyuuu, elmehetek a barátnőmhöz??? Lééégyszi, mindenki más mehet!! :')"
2011. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
90%
Írd be léccy, hogy ez kamu!
2011. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
90%

22 évesen saját kereset kölön lakás,minden megvan csak nem tud sz élni vele,mert nem mersz,attól fész hogy feljelent? Hol?A rendősrég körbe röhögi.


29N

2011. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim válasza:
53%

Jáksó mindjárt hoza a pezsgöt? ezt mire érteted egyik régebi válaszoló?

jáksoékal lakik a kérdezö?

szerintem bárhogy van is elmehetsz othonrol

de hova menél amugy mert ha szorakozni megértem vagy kirándulni

de ha pl szektába vagy ilyesmi akor job ha othon vagy.

2011. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
90%
a készátverésben mindig megjelent a végén jáksó pezsgővel a kezében :D
2011. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
87%

Elhisszük. A szabadság sokszor nem ingyen van, harcolni kell érte. Ha gyáva vagy, idd a levét. Nem fog az öledbe pottyanni. Nem volt valami törés gyerekkorodban? Nem zaklatott valaki? Nagy volt a terror? Téged megaláznak, és lerombolták az önbizalmadat, a döntésképességed nulla. Ezt kitartó munkával elérték. Hát tégy ellene. Milyen jogcímen jelentenének fel? Magyarországon 18 évesen márt felnőttnek számítasz. Felelős vagy a tetteidért a törvény előtt is. Nagykorúságnak hívják. Ha nem loptál el otthonról semmit (gondolom nem), akkor nem jelenthetnek fel.

Légy bátor!!! Van élet a szülők után! (Főleg az ilyenek után.)

2011. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!