Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most bunkó lennék? Bele...

Most bunkó lennék? Bele kellene egyeznem?

Figyelt kérdés

Rendezzük a kertet! Ez a abból áll,hogy több köbméter földet kell széthordani. Férjem szabin van, ezt csinálgatja. Ma segített neki egy barátja. A srác nagyon rendes, mindig segít,ha munka van. Természetesen cserébe állandóan nálunk vannak a bulik,ahol a feneküket is kinyalom.

Ma beállított egy másik haver. Közölte,hogy ma nem segít, csak holnap, bár itt maradt ebédre. Hozzá kell tenni,hogy én terhes vagyok és ma annyira rosszul voltam,hogy délben hazaküldtek.

Most felhív a férjem (közös hobbija van ezekkel a srácokkal),hogy kettő bejelentette, ma itt aludna ha már holnap reggel 7-kor kezdenék a melót. Hogy most mit mondjon nekik, ők tesztnek szívességet. Hozzáteszem, az egész társaság 3 éve mindig itt bulizik, mondván nagy a ház, van kert, de segíteni közülük mindig kettő szokott.

Nyilván ma is azért jönnének el,hogy kicsit iszogassanak, medencézzenek stb. Nem értem, nem kell annyira korán kelni, miért kellene itt aludni. Természetesen etetjük-itatjuk őket, de ha ma este is mi álljuk a piájukat, akkor már hívhatok egy gépet is! Ráadásul ma,amikor körbe lett telefonálva,hogy ki tudna jönni segíteni, mindenki húzta a száját, csak nyilván mivel sokat itt vannak már nem volt pofájuk nemet mondani. De még mi éreztük magunkat kellemetlenül,hogy 3 évbe kb.másodszorra megkérjük őket egy kis segítségre!

Nem vagyok még mindig jól, holnap nekem dolgoznom kell.

Bunkó vagyok, ha azt mondom,hogy ma este inkább ne jöjjenek?


2011. júl. 12. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy bunkó és nyugodtan hivatkozz az állapotodra!!!!
2011. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha rosszul érzed magad,akkor nyugodtan mond,hogy nem szeretnéd,halasszátok későbbre a dolgod.De a férjed ellátja helyetted a házigazdai tehendőket akkor esetleg.
2011. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy bunkó.. Szerintem ezek a haszon haverok a bunkók.. Látszik az írásodból hogy csak azért mennek mert kaja/pia.. Ez tiszta kihasználás.. Mert ha 1 hónapban 2-szer segítenének valami komoly munkában, akkor azt mondom jó, ennyi állhattok, de ez így durva
2011. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Előbb utóbb ha meglesz a baba úgyis le kell őket állítani. Nyugodtan mond meg, hogy fáradt vagy, ha nem értik meg, akkor velük van a baj.
2011. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha már mennek, ugráljanak neked is egy kicsit.
2011. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!