Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? Vagy igazam van?

Túlreagálom? Vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőmről van szó... Nemrég szakítottam a volt barátommal, akinek máris lett egy új barátnője. Eddig a barátnőmmel együtt nevettünk rajtuk, most meg azt vettem észre, hogy sokszor beugrik a volt barátom mostani csajához a munkahelyére, meg elhívta őket strandolni, írogat neki mindenhol, hogy milyen szép... Előtte meg nekem mondta, hogy milyen duci a csaj, meg hogy nem is néz ki olyan jól, mint a képeken... Rosszul esik, ráadásul amióta "jóban van" ezzel a lánnyal, azóta velem tök furcsa lett, ha nem tudok azonnal találkozni vele, megsértődik, mindig mindenért húzza a száját velem kapcsolatban, ha más barátnőimmel vagyok, egyből hisztizik, hogy őt elhanyagolom (...), és egyre többször dörgöli az orrom alá, hogy a volt barátom és a mostani csaja sokkal jobban összeillenek, mint a volt barátom és én... Lehet, hogy igaza van, de miért kell az orrom alá dörgölni ezeket? Olyan rosszul esik... :( Ráadásul most, hogy jóba lett ezzel a lánnyal, úgy érzem, egy kicsit hátba szúrt...
2011. júl. 11. 21:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

rám is megorrolt a barátnőm,amikor a válása után is tartottam a kapcsolatot az exel-előbb ismertem a fiút mint ő-és amikor hisztizett szépen elmondtam neki h nem ellene van a dolog, a fiút attól még kedvelem,az új barátnővel meg jól megvannak,aranyos csaj most utáljam? a barátnőm tehet arról h elváltak,ő si lépett le akkor mi a baja nem?

na ezt is elmondtam és azt is h tehetett volna azért h együtt maradjanak,de nem tett. a gyülölködés maradjon meg neki.

azóta nem áll szóba velem.


szóval: te szakítottál,mert nem volt jó neked. a fiú nyilván nem volt érted annyira oda,mert elment és már mással jár. a barátnőd a fiúval is jóban van,így nyilván a lánnyal is. egy igazi barátnő megmondhatja a másiknak ha valamit nem jól csinált,ezért alapból nem haragudhatsz rá. egy kívülálló ráadásul jobban lát dolgokat,nyilván ezért is mondta h a lány jobban illik az exedhez,mint hozzád. ezen nem szabad megsértődni ő csak őszinte. ráadásul sztem azt szeretné ha tovább lépnél végre és nem az töltené ki a gondolataidat h az exeddel mi van.


én biztos nem haragudnék a lányra,inkább megpróbálnám megérteni a reakcióit. próbáljatok beszélni,de ne vádaskodj vagy sértődősködj,inkább kérdezz tőle

2011. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!