Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok a fiamnak útlevel...

Hogyan tudok a fiamnak útlevelet vagy személyi igazolványt csináltatni az apja nélkül?

Figyelt kérdés
Nem élünk együtt, és nem is tudom, hogy hol lakik, évek óta nem láttam. Ilyenkor hogy oldható meg egy külföldi utazás?
2011. júl. 10. 15:05
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Angliába útlevél kell gyereknek? Köszi, ezt nem is tudtam. Mert én már voltam Angliában személyivel (repülővel), de akkor gyereknek az nem elég?
2011. júl. 10. 15:56
 22/23 anonim ***** válasza:
Én ősszel csináltattam a fiamnak útlevelet, (még nem volt 18), elég voltam hozzá én, meg a bírósági határozat, hogy nálam van elhelyezve. Mondjuk az apja nem is tudott volna eljönni, mert Cipruson dolgozott, pont hozzá ment ki a gyerek, azért kellett az útlevél, de nem akadékoskodtak az okmányirodában, simán megcsinálták az útlevelet az apja nélkül is. De a bírósági végzés mindenképpen kell, azt le fogják másolni és csatolják az útlevélkérelemhez.
2011. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor azzal felszerelkezve megyek majd csináltatni, remélem nem lesz gond. Amúgy tényleg, hát akkor csak útlevelet csináltatok, hülyeség lenne most személyit csináltatni, télre meg útlevelet, néha iszonyú logikátlanul tudok gondolkodni :)
2011. júl. 10. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!