Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselnéd ha barátod...

Hogy viselnéd ha barátod sokat kritizálna?

Figyelt kérdés

pl: öltözködésben, viselkedésben

pedig átlagos vagyok ugy érzem


2011. júl. 10. 09:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteséget és a bunkóságot nem sok választja el egymástól.

Nyilván más az,ha többnyire őszintén elmondja a véleményét,és megint más az,ha bántó módon kritizál.Ha az utóbbiról van szó,akkor én a helyedben keresnék magamnak olyan társat,aki elfogad és tisztel.Ha valaki folyton kritizálja a párját,az annak a jele,hogy nem tiszteli,hanem lenézi.Az ilyen kapcsolatnak pedig sem értelme,sem jövője.

2011. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se kritizálom, ő se tegye. Meg szoktuk egymástól kérdezni, hogy van-e valami bajunk a másikkal, vagy egy adott szituációban szerinte jól reagáltam-e, de az, hogy csak úgy elkezdene kritizálni.... Na neee! A véleményt (akár pozitív, akár negatív) szívesen meghallgatom olyantól, aki fontos nekem, de az maradjon vélemény... Nyilván szeretnék én is megfelelni neki, pl. ha valami ünnepre megyünk a családjához, kikérem a véleményét, hogy szerinte tetszeni fogok-e a családjának úgy. 22/L
2011. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!