Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teganp barátom közel 2év után...

Teganp barátom közel 2év után közölte velem, hogy már kicsitsem szerelmes, teljesen kihalt belőle a szerelem és úgy érzi már megfullad ebben a kapcsolatban. Hogyan tovább? Lent a többi.

Figyelt kérdés
Sokat veszekedtünk, sőt mindig veszekedtünk és ez lett a vége..szakítani akar..csak egy a gond ajövő7en mennénk nyaralni és semmelyikünk nem tudja megvárjuk e ezt a párnapot, vagy szakítsunk és hagyjuk az egész nyaralást. Nekem tény ha elmegyünk és utána szakítunk bíztos sokkal roszabb lessz, ezért nem tudom eldönteni mi is legyen. Engedjem el most, vagy várjam meg a nyaralást? Változhat ez még?? Mert én sajnos nagyon kétlem, eléggé durva dolgokat mondot, hogy ő nem hiszi eltudja mr felejteni amik történtek, nem látom már értelmét h küzdjek és reménykedjek. (bocsi h ide írtam de a sex topikba elág gáz emberek vannak).
2011. júl. 10. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
simán befejezném vele ,ezek után
2011. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg van biztosítás a nyaralás visszamondására az utazási irodánál, akkor visszakapjátok a pénz nagyobbik részét.Tehát nem ok, hogy közösen végig veszekedjetek egy nyaralást.

A nehezebb megoldás: Ha erre nincs mód, akkor menjetek el egy utolsó nyaralásra együtt, csak a szép élményekre emlékezve, szépen lezárva egy kapcsolatot.

Egy másik véglet: Kérd, hogy a nyaralásra szeretnél egyedül elmenni, lehet, hogy felajánlja ezt a lehetőséget Neked, és akkor nyugodj meg, pihend ki Magad, és talán még melegében próbálj egy új ismeretséget szerezni, nem rögtön barátban kell gondolkodnod.

Fontos, hogy tudd nem egy ember a hibás egy kapcsolat elromlásában, maradjon meg az önérzeted, örülj, hogy még csak 2 év elteltével derült ez ki, és nem egy-két gyermekkel és hitelek felvétele után.

Találd meg minden apró dologban a jót, ha vidám és mosolygós leszel, akkor vonzani fogod az embereket, mindegy hogy nézel ki!

2011. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tudom ha elmegyünk nekem utána még rosszabb lessz mert én szeretem nagyon, első nagy szerelem, első komoly kapcsolat..de mostanra mindent úgy hozz ki h én tehetek róla...olyanokról is amiket magának mesélt be...pl h mellettem nem tud bulizni..mikor sose mondtam neki egy szóvalse h ne menjen bulizni, azért mert én nem vagyok bulis..
2011. júl. 10. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Engedd el, mást nem tudsz csinálni,ne menjetek nyaralni lehet csak rossz emlékkel térnél haza.
2011. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!