Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apuval megyek konditerembe....

Apuval megyek konditerembe. Páran mondták hogy milyen égő helyzet. Szerintem nem az. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem lehet szülővel menni.. Köszönöm a válaszokat 18L
2011. júl. 9. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Éppen hogy büszkének kell lenned apukádra, hiszen ő is ad a külsejére és az egészségére.
2011. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Apukád jó pasi? :D
2011. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
". Páran mondták hogy milyen égő helyzet." ezek az emberek amúgy betették már a lábukat egy fitness terembe valaha, vagy csak a szájuk jár? ;)
2011. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Akik szerint az égő, azok biztosan nincsenek annyira jóba az apjukkal, hogy ilyet tehessenek, szóval simán irigységről van szó.
2011. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem menj csak nyugodtan apuddal.
2011. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal: legyél büszke arra, hogy ilyen jó a viszonyod apuddal.

Semmi kivetni valót nem látok ebben, "gázt" meg még kevésbé.

Én mentem már koncertre is apuval - a családból más nem szerette az adott együttest, az én barátaim közül szintén nem akart/tudott jönni senki, a barátom külföldön volt - így elmentünk apuval ketten.

24/N

2011. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Haverom kempo mester, és a húga is. Együtt járnak kempózni és kick-boxolni is. A húga tartja a gyerek edzést, haverom pedig a felnőtt edzést.
2011. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez tök jó, bárcsak én is el tudnám hurcolni a szüleimet egy edzőterembe, de jó is lenne! :(

Szóval nem, egyáltalán nem gáz, sőőőt szerintem nagyon menő, hogy ilyen fitt az apukád! ;)

2011. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen jár gyúrni elég sokszor jó fitt :)) Az a szégyen hogy még a lányánál is fittebb:))
2011. júl. 9. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!