Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezd el mindenki pofákat...

Miért kezd el mindenki pofákat vágni, ha megtudják, h a barátom színészetet tanul?

Figyelt kérdés

elhiszem, h sokan nagyon gázok a színészek közül, de nem hinném h mindegyik. Én ismerem a barátomat, tudom h nem a csillogás vonzza, hanem tehetséges és élvezi ha színészkedhet. Soha nem csalt meg, vagy alázott meg, nem használt ki, nagyon tisztel és figyel rám, és nála drágább emberrel sohasem találkoztam. Maximálisan megbízom benne, amire van alapom is. Miért kell az embereknek pofákat vágnia, meg megjegyzéseket tennie? Sajnos ez az én hibám is, h nem tudom h kezelni. Visszaszóljak? Keljek a védelmére? (ha valaki durvábban beszól, akkor ezt teszem)Vagy engedjem el a fülem mellett, megelégedve azzal, h én nem félek, h bedarálja őt a "celebség"?

köszönöm

20L


2011. júl. 9. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Talán azért,mert túl sokan hiszik magukat tehetségesnek,és jó színésznek..A legtöbb mégis más nyakán élősködik,mert bohém életébe nem fér bele,a két kezi munka.

Magyarországon elég nehéz ebben a szakmában érvényesülni,és nem hiába tanácsolják,hogy ha már színész akkor legyen egy polgári foglalkozása is aranytartaléknak..

De én a helyedben az egyik fülemen be a másikon ki elvet alkalmaznám..Nem érdekelne,hogy ki milyen képet vág..Ha valakinek nem tetszik akkor ez van..Nem kell túl dramatizálni a dolgokat

2011. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy jön egy kapcsoltba mások véleménye???? Te életed és a Te csalódásod vagy a TE boldogságod lesz.
2011. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sok ember rákérdez, h mivel foglalkozik, és elkezdik húzni a szájukat vagy tesznek vmi megjegyzést. Főleg a rokonoktól esik rosszul, pont ezért, mert az én életem, mi közük hozzá
2011. júl. 9. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:
az ha valaki húzza a száját csak a bunkóság jele szóval szerintem ne figyelj oda rájuk. sok boldogságot nektek!
2011. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!