Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a dolgok amelyeket...

Melyek azok a dolgok amelyeket a ferfiak egy ido utan megtudjak unni egy nonel?

Figyelt kérdés

Sok esetett hallottam h egy par azert szakitott mert meguntak egyes dolgokat amit a parjuk csinalt?

Melyek azok a dolgok amit leggyakbrabban/ leghamarabb meglehet unni?


2009. szept. 16. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom a hiszti, a "fáj a fejem" kezdetű mondatok stb.
2009. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A "hol voltál, kivel voltál, mit csináltatok?" tipusú kérdések. Az örökös ellenőrzése a másiknak és a bizalmatlanság.
2009. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Ne csináld ezt, ne igyál annyit, ne menj ma este a haverokkal sehova stb..." Nos, ezt egy idő után minden férfi megunná...
2009. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemtől függetlenű egyes emberekre jellemző,hogy nem hagynak szabad teret a párjuk,azaz mindent csak együtt lehet. Aztán csodálkoznak,hogy ellaposodik a kapcsolat,mert nincs semmi olyan élmény,amit elmesélhetnének a párjuknak. Persze itt is fontos a mérték,mondjuk szerintem ha valaki hetente vagy kéthetente csinál programot a párja nélkül és a többi szabadidejét vele tölti,akkor ideális a dolog. Mi a férjemmel 90 %-ban mindenhova együtt megyünk,de ott az a 10 %,amikor én a barátnőimmel ő meg a haverjaival.
2009. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a "Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt" c. filmet! :) Nagyon tanulságos és szórakoztató :) És persze az benne a legjobb, h kiderül, ember tervez, isten végez. Lehet, hogy betartod az összes olyan "szabályt" amit kell, mégsem jön össze, vagy felrúgsz mindent és mégis jó lesz végül... Nekem az jön be, hogy nem teszek olyat, amit utálnék, ha velem tennének.
2009. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok párkapcsolat indul el úgy, hogy a felek valaki olyat keresnek tudat alatt, aki kiegészíti őket egésszé. (Innen a "jobbik felem" kifejezés is.) Csakhogy ez így nem működik. Az ember vagy egészséges és egész önmagában, vagy nem. Ha nekem van valami hiányosságom, az nem múlik el attól, hogy valaki olyannal élek együtt, akinek nincs. Sőt! Állandóan emlékeztetni fog engem ez a kapcsolat arra, hogy nekem van egy ilyen hiányom. Mintegy tükröt tart elém a párom, amiben nem azt látom, amit szeretnék. Amikor erre rájövök, akkor kezdődik el a szakítás, bármi lesz is a kívülről látható oka, az már csak egy ürügy. Arra pedig bármi jó. Én a végén nyomom a fogkrémes tubust, Ő meg a közepén. Például. Vagy a másik végén töri fel a tojást, kezdi hámozni a banánt. Stb. :D
2009. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
zsörtölődés, "pörlekedés", szexmegvonás bármilyen indokkal.
2009. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!