Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Kívánságdoboz" ajándékhoz...

"Kívánságdoboz" ajándékhoz keresek ötleteket. Segítség?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy 'Szeretgess meg!', 'Aludjunk együtt!'

Írhatnátok ötleteket :)( A barátomnak lesz évfordulóra.)


2011. júl. 9. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Haver buli.
2011. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Masszázs

Romantikus vacsora

2011. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kell elképzelni, hogy ő kihúz a dobozból egy cetlit s kell teljesítse? Vagy hogyan?
2011. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
együtt fürdés, szeretkezés :P :) hmmmm
2011. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
régen én is csináltam ilyet:D fürdess meg, csókolj meg, ölelj meg, masszírozás, nekem volt benne bónusz is, azaz azt kér amit akar:) közös sütés-főzés, (vannak "közös" helyeink, pl. margitsziget ahova sokat járunk volt olyan cetli amin ez volt h menjünk ide oda .. rem érted:D ) , tégy magadévá, meg még nagyon sok volt de így hirtelen ennyi :( :D .. én inkább közös időtöltést akartam..mozizás, fagyizás stb. :)
2011. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A bigyoshop.hu-n lehet kapni ilyen zsetonokat, baromi drágán, 18 éven felülieknek.:-)))Attól függ, milyen mélységű kapcsolatban vagytok. "24 órán át teljesítem minden kívánságodat", "tudom mi a kedvenc kajád, és azonnal tálalom", "fürödjünk együtt", "UTÁNA egy hideg sör?"
2011. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen úgy kell elképzelni hogy kihúzza.

Köszi a válaszokat :)

2011. júl. 9. 17:06
 8/9 A kérdező kommentje:
tudom azokat a zsetonokat én is néztem, de felesleges érte pénzt adni. ha én csinálom személyesebb és kedvesebben is hat :)
2011. júl. 9. 17:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Épp azért hoztam fel példaként a bigyoshopot. Ha ismered, akkor érted az ajándék lényegét is. Ereszd szabadjára a "piszkos" fantáziádat; te tudod, hogy mi okoz örömet a párodnak:-)))
2011. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!