Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled- se nélküled. Mit...

Se veled- se nélküled. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok kapcsolatban a párommal, ö 26 éves ,én 22 vagyok. Nagyon sok idöt vagyunk együtt, 7böl 5-6 napot éjjel nappal,mivel jelenleg nem dolgozik,én most fejezem be a tanulmányaimat. Egymás agyára megyünk, üvöltözünk egymással, pofozkodunk.. Ha nem vagyunk együtt,hiányzunk egymásnak..de ha együtt vagyunk,inkább ne lennénk együtt..Engem nagyon bánt hogy gyereknek néz,és mindenben kioktat..főzésben,takarításban,vezetésben,munkában...Én szülöktöl külön élek 3 éve, és nincs megszokva hogy bárki is irányítani akarjon. Hiába mondja hogy nekem akar jot a tanácsokkal,utasításként jönnek..amiket én nehezen viselek,mert nem vagyok irányítahto,és ő sem. Nem tudunk kompromisszumot kötni.Idegileg mindketten kész vagyunk,nem akarjuk egymás nélkül..de nem megy ha így fog folytatodni.. Féltékenyek vagyunk mindketten... emellett egyikünk se érzi fixnek a kapcsolatot,mert naponta többször is elhangzik hogy vége,elegünk van,...és otthagyjuk egymást..de utána egyböl rohan egyikünk a másik után... A barátaink nem ismernek ránk,mert mindketten változunk,"idegbajosok" lettünk.. mindenki azt mondja hagyjuk egymást,de mi nem akarjuk.. A bánto megyjegyzések mindkettőnk részéröl önbizalom romboloak,még a szex sem megy néha,mert bestresszelünk,annyira megakarunk felelni egymásnak,és félünk attol h egyikünk sem elég jo a másiknak.
2011. júl. 8. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt csak most hiszed, hogy nem jó egymás nélkül.


Megszoktad, hogy van kivel lenned, de amint eltelik pár nap, vagy hét, érzed a felszabadultságot és végre esélyt adsz egy felszabadult, méltóságteljes, szeretetteli kapcsolatnak.


Ez nem kettőtök hibája, nem vagytok ti ettől rossz emberek, csupán nem illetek egymáshoz.

Ha ilyen sokat veszekedtek, akkor az mutatja, hogy valami nem jó.

Pláne így az elején, hiszen 5 hónap nagyon kevés idő, ez a boldog szerelem időszaka kellene hogy legyen.


Nekem volt ilyen kapcsolatom, még el is jegyzett az illető, aztán aznap mikor fél év nyűglődés és durva viták után véget ért, hihetetlen nagy megkönnyebbülést éreztem.


Azóta rám talált az igaz szerelem és boldog feleség vagyok :)

2011. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy mi lehet jó egy ilyen "kapcsolatban".
2011. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Odáig olvastam, hogy pofozkodunk.
2011. júl. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább a nélküled-ed választanám.

Basszus..5 hónap és már pofozkodás?egy év mulva konyhakéssel kergetitek egymást a szobában?

2011. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Stojkovic válasza:
Kicsit higgadtabban kellene gondolkodni. Szerintem a fő baj, hogy nem tudtok egymással bánni. Tolerancia, kiegyensúlyozottság, higgadtság. Ez tuti nincs. Ezek nem megoldhatatlan dolgok, csak alkalmazkodni kell. Ha nem megy, akkor persze nem kell erőltetni.
2011. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat akkor működik ha van megértés, és toleráljuk a párunk hibáját. De ti semmit nem teszten ennek érdekében. Ha szeretnétek egymást akkor mindent megtennétek, hogy jó legyen a kapcsolatotok.

Ez kb. úgy jön le, hogy nem kell egyikőtöknek sem fizetni a szexért, akkor nem mindegy, hogy pofozkodunk vagy sem!

2011. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert el fog húzódni ez a kapcsolat, és tönkre fog tenni. Kettő ilyen is van a környezetemben, az egyik 5 éve tart, 2 hétig imádják-szeretik egymást, utána egy hónapig mindennek elmondják a másikat, és ne finom dolgokra gondolj. A másik 3 éve tart, ott már ötször szétmentek, és mind a ketten több, jobbnak ígérkező kapcsolatot elszalasztottak, pedig még csak 17-19 évesek. Szóval lépj, és adj lehetőséget, még akkor is, ha ez nagyon nehéz!
2011. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis hülye gyerekek vagytok mindketten. Meg érdemlitek egymást. De ha fel akartok nőni akkor jó lenne normális emberrel kezdeni mindkettőtöknek, külön külön.
2011. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!