Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled se nélküled? Mi a...

Se veled se nélküled? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal.Elég sokat vitatkozunk az utóbbi időben és minden közeledésemet visszautasítja. Az önbecsülésem már a padlón van , nem érzem nőnek magam a sok elutasítás miatt.

Azt mondja hogy nincs senkije és szeret.

Nem hanyagolom el magam, mindig sok energiát fektetek abba hogy vonzó legyek számára.

Ez így nem maradhat tovább, de a szakításra nem tudok gondolni.

Ilyenkor mi a jó megoldás? Volt valaki ilyen helyzetben?

Köszönöm a válaszokat! 22/nő


2011. jún. 6. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Voltam, 4 éves kapcsolat, az utolsó 2 év se veled se nélküled volt. A nélküled lett a megoldás.
2011. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vagyok is ilyen helyzetben. sajnos nem tudom én sem a megoldást 28/n
2011. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

már pedig erőt kell venned magadon

a se veled se nélküled -ek vége a nélküled szokott lenni

ennél rosszabb lenne? gondold végig!

2011. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 napietus ***** válasza:
figyelj, az senkinek nem kell, amit tálcán kinálnak, sőt, rátukmálják. annak nincs értéke. ne kezdeményezz Te, milyen már, hogy alkalmat adsz a pasidnak arra, hogy visszautasítson? aztán meglátod, mi lesz, de így Te semmiképpen nem kerülsz ki vesztesen a dologból, viszont ha nyomulsz, akkor igen.
2011. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem kellene tepernem,de most már nem is fogok.

Nehezen de kibírom, nekem hiányzik az érintése meg minden, mert szeretem:((

Nem tudom mi lehet a baj...

2011. jún. 6. 11:07
 6/12 anonim ***** válasza:
6 éves kapcsolat, az utolsó 2 év volt kb. ilyen, elhagytam, mert nem bírtam elviselni tovább hogy semmibe vesz, és nem figyel rám, nem én vagyok neki az első. Nem bántam meg így utólag, de szakítás után 3 évig iszonyú volt.24N
2011. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is így voltam nemrég. Inkább úgy gondoltam, hogy legyen most egy fájdalmas szakítás, amit majd kiheverek, mint egy kapcsolat, ami csak szenvedést okoz és ki tudja, meddig menne még így.
2011. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A nélküled.


Ha most nem teszed meg, megteszed, 2, 4, 6, 10 év múlva, csak akkor akkor még kevesebb önbizalmad lesz, 10 év múlva meg ráadásul még sokkal kevesebb esélyed is arra, hogy olyan pasit találj, aki megbecsül.

Az, hogy mondogatja, hogy szeret, az nem szeretet. Bármit lehet mondani...

Ha elutasít, annak pedig mindig megvan az oka... főleg fiatalon.


Egyet tarts szem előtt: addig érdemes egy kapcsolatban maradni, amíg épít és nem rombol. Ez meg téged rombol.

2011. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Legbelül én is tudom hogy szakítás lesz a vége, igazatok van, de nem tudom hogy fogom túl tenni magam ezen az egészen...
2011. jún. 6. 11:50
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

5 éves kapcsolat, utolsó 2,5 év se vele, se nélküle. Végül sok szakítás-békülés után végleg szakítottam. Pár nap után tudatosult bennem az új helyzet, és felszabadultam! Lehet, hogy korábban szerettem, de az egoista, önző viselkedésével sikerült meggyőznie, hogy nem tud boldoggá tenni, és nem is akart soha - hiszen akkor nem így viselkedett volna velem.

Az ilyen típusú kapcsolatokról és azt gondolom, hogy emberileg már rég eltávolodott egymástól a két fél, de a megszokás és ragaszkodás még összetartja őket.. Egy idő után gyűlöletté alakul a szeretet, mert mindketten a másikat hibáztatjátok, amiért nem olyan, amilyennek szerintetek lennie kellene. Én sajnálom, de nem nagyon tudok elképzelni más végkifejletet a szakításnál. És jobb, ha az életetekből nem rabol el értékes éveket..

2011. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!