Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvegyem vagy ne a férjem nevét?

Felvegyem vagy ne a férjem nevét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 10:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Én Gaálné Lévai Anikó lennék, csak nálunk az a baj, hogy mindkettőnk vezetékneve 4 szótagos és borzasztó hosszú lenne így.
2011. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
Ezen én is gondolkoztam, én majd párom családnevené én családnevem név majd a keresztnevem
2011. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenkor legalább felveszed a férjed nevét, de a te neved is megmarad :D
2011. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha a leendő férjed nem csinál belőle gondot, akkor ne vedd fel. Az embernek az első, és legszemélyesebb "tulajdona" a neve, ami élete végéig elkíséri. Ráadásul ma már nem is muszáj "né"-nek lenni, szabadon eldönthető, hogy ki milyen néven él tovább a házasságkötés után. A házasságotok nem attól lesz jó, hogy te megváltoztatod a nevedet.
2011. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon szeretheti a férjét a ma 10:40-es és a többi, aki azt gondolja, hogy ő maga veszik el attól, hogy felveszi a férje nevét... Szerintem nektem egy német juhászkutya nevét kéne felvenni, mondjuk Lévai-Morzsi Anikó, vagy ilyesmi.


(Lévai Anikó egyébként nem Orbán Viktor felesége?) :)

2011. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a Gaál Anikó a megfelelő. Olyan unalmas egy életen át viselni ugyanazt a nevet:). Így új vezetékneved lenne.


Miért vesznél el emiatt? Inkább élvezd a "változást", az újat, ezen nem múlhat semmi!!!

2011. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Nagyon szeretheti a férjét a ma 10:40-es és a többi, aki azt gondolja, hogy ő maga veszik el attól, hogy felveszi a férje nevét... Szerintem nektem egy német juhászkutya nevét kéne felvenni, mondjuk Lévai-Morzsi Anikó, vagy ilyesmi. "


Szerintem meg nem te fogod azt megmondani, hogy én mennyire szeretem a férjem vagy sem. Leírtam a SAJÁT véleményem, nem minősítettem vele senkit, te viszont nem is a kérdésre válaszoltál, hanem másokat kezdtél kritizálni. Na, én meg a te férjed nem irigylem, gondolom otthon is az megy, hogy ami neked a véleményed, az szent és sérthetetlen, mindenki más egy sz*r, nemde?

2011. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Figyeljétek!!!Most jön az "én meg csak leírtam a te véleményedről a véleményem" vita

:)))

2011. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!