Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik egyik kapcsolatból...

Akik egyik kapcsolatból mennek a másikba, hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
Hogy tudnak ilyen hamar megismerni valakit?
2011. júl. 2. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Általában a következőt már szédítik az előző alatt.
2011. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

szórakozó helyeken könnyen lehet ismerkedni.

Amugy akik egyikböl ugranak a másikba,azok nem szerelmesek.Csak játszanak.

2011. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Hogy hogyan? Igénytelenül.
2011. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy már másnap találnak valakit, de én nagyon nehezen találok olyan férfit, akivel el tudnám komolyabban képzelni. És mondhatni irigylem azokat, aki szakítás után 1 hónappal már boldogok egy másik férfi mellett.
2011. júl. 2. 16:39
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Általában ismerettségi körből. Nem a legjobb dolog, de én úgy vagyok vele, hogy kutyaharapást szőrével.. Így sokkal könnyebb túl lenni az előzőn, nekem ált. (jó, 2x) ilyen kapcsolataim voltak, és mindegyik hosszútávú, több éves.
2011. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az elozo kapcsolatom és a mostani kozott csak két hónap volt. Nem érzem gerinctelennek, nem voltam hutlen, csak így alakult.

Amint a facebookon átállítottam az állapotomat tobb randimeghívást és ajánlatot kaptam. Nem is értem miért, nem vagyok én olyan szép lány, mint amekkora érdeklodést tapasztaltam.

Ebben a két hónapban megállás nélkul buliztam, sok emberrel ismerkedtem meg. Végul pedig egy olyan sráccal jottem ossze, aki már évek óta szerelmes belém. Azt mondta, hogy akart nekem hagyni egy kis idot két kapcsolat kozott, de amikor az egyik haverja kikezdett velem, azt mondta, nem akarta hagyni, hogy bárki is mégegyszer megelozze. Most két éve vagyunk egyutt.


23/L

2011. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem szerelemből, az biztos.
2011. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ők szakítanak vagy velük szakítanak. Ha ők szakítanak, akkor előfordul, hogy már eleve megvan a kiszemelt, éppen ezért szakítanak az előzővel. Ha nem, akkor általában gyorsan kell valaki, aki pótolja az előző hiányát. Ilyenkor jól jönnek az olyanok, akiket távolról vagy régről ismernek, pl. volt osztálytársak, mert velük azért nem kell nulláról kezdeni, viszont mégse annyira a közvetlen baráti körbe tartoznak.
2011. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerencséjük van.

Van, akinek az ízlése megegyezik a kínálattal. Aztán vagyunk mi ínyencek, akik egy cipőben járunk :)

Hánynom kell ettől a rózsaszínes divatpasiktól. Csakis érett, felnőtt férfit szeretnék páromnak. Hidd el, megéri várni :)

2011. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy vannak ezzel, hogy kutyaharapást szőrével :-)
2011. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!