Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírod hogy a párod...

Hogy bírod hogy a párod külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés

A párom már 2 éve külföldön dolgozik hétvégente itthon van, de néha akkor sem tud hazajönni. Az ismerőseim között sokaknak ért véget a kapcsolata ez miatt. Szeretem és nagyon nehéz így élni. Ti hogy élitek túl?

Sajnos egyenlőre nincs más lehetősége csak kinnt tud dolgozni. Én már elmúltam 30, szeretnék családot stb...Szeretem, de már sokszor megfordult a fejemben h befejezem ezt az egészet, de EZ miatt???


2011. jún. 29. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nézd, valójában el kell döntened, hogy mi a fontos neked és lépni. Kifogásokat kereshetsz, de a döntéssel járó felelősség a tied.


Ha kamionos a párod, akkor talán nem is várja, hogy te kimenj vele - régen is otthon ültek a feleségek, amíg a hajóskapitány férjük járta a tengereket.:)

2011. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha ez volt a munkája ez a munkája és ez lesz a munkája, akkor a családalapítás útjában nem ez áll, hanem más. Ha egy kamionosnak sem lenne családja, az kicsit érdekes lenne. Egy csomó ilyen van.
2011. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!