Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek 4 vagy...

Van itt olyan, akinek 4 vagy több gyermeke van? Mennyi a korkülönbség, anyagilag és lelkileg hogy lehet bírni? Hogy fértek el?

Figyelt kérdés
Még csak egy lányunk van, de szeretnénk majd "sok" gyereket. Nem vagyunk gazdagok, de persze szeretnénk okosan tervezni mindent. Kinek hogy működik a sok-gyerekes élet?
2011. jún. 29. 13:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
12 a nagylányom,9 a fiam, 3 hónaposak az ikerlányaim. sajnos 1 szobában lakunk.én htb vagyok a férjem dolgozik. 300 ezerből élünk kb egy hónapban 6an. a célunk hogy nagyobb lakásba mehessünk.
2011. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hát, ahol van pénz, ott legalább amiatt nem kell aggódni. Nekem is két császárom volt már, és azt mondta az orvos, hogy ezen nem múlik, hányszor szülhetek még. Szerintem ez orvos függő is, hogy mit mondanak.
2011. jún. 29. 14:24
 13/24 anonim ***** válasza:

6 gyerekem van, a férjem tanárként dolgozik.

Nem mondom, hogy könnyű, de megéri.

NAgyon sok energiámat felemészti a háztartás és a tanulás meg a beszélgetés a gyerekekkel.


13 éves a legnagyobb (lány). Aztán jöttek a hármas ikrek 2 lány egy fiú (ők 10 évesek), és utána a kis ikrek :) Ők egypetéjűek, fiúk és 7 évesek.


Nem adnám vissza egyiket sem. Segítenek Nekem, néha elrontanak ezt-azt, de csak az hibázik aki dolgozik :D


Büszke vagyok rájuk, nagyon sok örömet okoznak Nekem. Egyik tehetségesebb mint a másik. A lányaim bűbájosak és háziasak :) A fiaim okosak és tanulékonyak, kivéve a legnagyobbat. Ő inkább sportol, meg zenélni tanul, de azért ő is megállja a helyét :)


Előre félek mikor elkezdenek kamaszodni, de egyenlőre nagyon boldogok vagyunk.


Anyagilag nem könnyű... Épp csak kijövünk a fizetésből.

2011. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
hát ez nem orvos függő, 2 császár után mindenképpen császár a következő és max! 4 lehet. de ha bármi gáz van akkor csak 3-at engednek
2011. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
nekem egyik terhességem sem tartott 9 hónapig, lehet ezért mondta a doki, hogy lehet még több, mert hogy nem volt túl nagy méretű a hasam.
2011. jún. 29. 15:17
 16/24 anonim ***** válasza:
nem a has miatt, a varrat miatt veszélyes lenne, a tolófájásoknál ha reped a varrat,meghalhat a mama és a baba is a vérzéstől. így senki sem kockáztatja meg. ez az orvosi rutin..
2011. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
éppen ezért volt a 2. is császár. Voltak fájásaim, de még a tolófájások előtt megcsászároztak, hogy ne legyen baj. Ugyanígy több szülés is mehet, nem?
2011. jún. 29. 17:25
 18/24 A kérdező kommentje:
persze tudom, hogy majd az orvos ad erre pontos választ, csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!
2011. jún. 29. 17:26
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha csak egy lányod van, hogy császároztak kétszer?
2011. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
persze,több még lehet-összesen max 4- én azt hittem úgy érted h még simán szülhetsz ezek után..
2011. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!