Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, tényleg elmúlik...

Mit gondoltok, tényleg elmúlik a szerelem 3 év után?

Figyelt kérdés

Természetesen nem a rózsaszín ködre gondolok, ami az első 2-3 hónapban van, hanem arra az igai szerelemre, ami még CSAK szeretet.


Van olyan, aki már sokkal régebb óta van egy kapcsolatban, de még mindig szerelmet érez?


2011. jún. 29. 11:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

12:25 vagy hazudnak, hogy ne tűnjenek fel rossz színben esetleg ezzel hárítanak, mert nekik ez megy, vagy összekeverik a szeretetet a szerelemmel.

A 10%-nak se lesz hosszabb életű a szerelme, nem bírná a testük, ha tényleg szerelmesek az a hormon bomba kicsinálná őket, eredetileg csak a szaporodás miatt van szerelem, szóval, ha jön az utód. Na, de ebbe n menjünk bele, mert senki nem hiszi el, és úgyis mindenki az ellenkezőjét állítaná ezután is, hiába van leírva minden feketén-fehéren.

2011. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az ember nem pusztán vegyületek halmaza. Ezt most úgy írom neked, hogy nagyon is sokat tudok az emberi testről, orvosnak tanulok. Több év után is ugyanolyan szerelmes vagyok a páromba (ha nem jobban). Nekem aztán mondhatja bárki, hogy úgy is csak hormon, és úgy is elmúlik, én csak mosolygok. Mosolygok, mert tudom mit érzek. Van különbség rózsaszínködös szerelem, mély szerelem, és szeretet között. Az első valóban elmúlik pár hónap alatt. A másodikhoz viszont hozzá kell érni, és szerencsésnek mondhatom magam, hogy ebben élek. Még mindig remeg a gyomrom, ha a párom átölel, és még mindig elpirulok, ha bókol. Szeretem, méghozzá szerelemmel. A szeretet teljesen más. Szeretetet érzek a rokonaim, és a barátaim iránt, de nem a párom iránt. Most vagy kinyiffanok pár éven belül a hormonoktól, vagy bebizonyíthatom, hogy a szerelmet nem csak kémia okozza. Mindenképpen jól járok :)
2011. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
7 éve vagyunk együtt a férjemmel és nem múlt el a szerelem... soha nem is fog. erről gondoskodom.
2011. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :)

Igen, abban egyet értek, hogy vannak időszakok, amikor nem lángol annyira a szerelem, de egy kis idő után, ismét megtaláljuk egymásban azt, amiért szerelmesek lettünk egymásba. :)

Nálunk még hála az égnek a szakítás nem merült fel... Mármint, olyan szinten igen, hogy "jó akkor legyen vége" egy nagyobb vita után, de ezt egyikünk sem gondolta komolyan. :)

2011. júl. 2. 21:04
 25/27 anonim ***** válasza:

06-29 15:56

Amiről te beszélsz, az nem a szerelem, kevered a hamut a mamuval. :D Az az első fellángolás. Én ebben az időszakban igazság szerint nem is voltam igazán szerelmes. Nálam a szerelem úgy fél év után jött, mikor a rózsaszín köd felszállt.

De hát... mindenki máshogy szeret. Van, aki kémiailag, van, aki lelkileg.

2011. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Sajnos én most egy pár hónapja úgy érzem hogy elmúlt a szerelem pedig nagyon szeretnék szerelmes lenni a PÁROMBA!

3 éves kapcsolat 18/L

2011. nov. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Szerintem ez a koron is mulik. En a parommal 4 eve vagyunk egyutt, es az en reszemrol nem valtoztak az erzesek.


23/L

2016. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!