Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyes?...

Szerintetek mi a helyes? Anyukám boldogsága vagy az enyém?

Figyelt kérdés

Én szeretem édesanyámat nagyon, de nem tudom hogy mi a fontosabb. Néha már kicsit túlzásba viszem, mindig azt szeretném hogy boldog legyen (az is) csak közbe én boldogtalan vagyok.

Van egy olyan dolog amit meg szeretnék majd csinálni (mind1 mi az....) nem rossz dolog, de engem nagyon boldoggá tenne, viszont édesanyámat nagyon boldogtalanná, szomorúvá. 18 éves vagyok, szerintetek melyik fontosabb? A saját boldogságom vagy édesanyámé?:S


Hogy tudnám azt megcsinálni hogy érzelmileg ne kötődjek édesanyámhoz ennyire?:S


2011. jún. 29. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az a dolog. Egyébként az arany középutat érdemes megtalálni. Hiába mondják hogy a te boldogságod a legfontosabb, azért ez nem így van. Igen, de határok között. Tekintettel kell lenned a családodra, akik idáig támogattak. Mindig az adott szituáció dönti el, hogy mi a helyes és mi a helytelen, hogy egyik se menjen át merő önzésbe. Konkrét példa hiányában csak ennyit tudok mondani.


32/N

2011. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szex? :):)
2011. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tetoválás, piercing, vagy valamilyen egyéb testmódosítás. De 90%, hogy az első.
2011. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi lehet az a nagy dolog amit így ismeretlenül sem lehet leírni, hogy értelmes választ lehessen adni????
2011. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!