Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A megtett apasági nyilatkozato...

A megtett apasági nyilatkozatot, hogyan lehet töröltetni? ( közös megegyezéssel történne, viszont másik apát nem szeretnék megjelölni)

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 00:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nincsen sem gyerek elhelyezés sem gyerektartási végzés. Az apasági megtételekor nekem úgy mondták, hogy csak a nevét kapja meg, de semmi aláírási joga nem lesz tőle! Mint utóbb kiderült ezzel elég jól átvertek! (Ha akkor nekem mindent elmondanak, vagy az apaságin akár még apró betűkkel is, de feltüntetik! Akkor biztos ezt nem írom alá!!!)Igazából én azt szeretném, ha egyedül dönthetnék, a gyermekem és a vele kapcsolatos dolgokról. Nem szeretnék sem gyerek tartást, sem semmi juttatást az elismert (apától), csak valami konkrét megoldás kellene, hogy mit hogy és hol tudok intézni. :-(
2011. jún. 30. 18:12
 12/12 anonim ***** válasza:

már ne is haragudj, de mit gondoltál és mit gondolt a kedves "apuka" mit ír alá?


egyetlen opciótok, ha mentek a bíróság elé a gyerektartás/gyerekelhelyezés ügyben és az "apuka" kéri az apasági vizsgálatot...viszont nem lesz olcsó mulatság


beszéljetek egy ügyvéddel


jogiforum.hu-n érdeklődj, ott ügyvédet és tanácsot is találsz

2011. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!