Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Elutasítanátok/elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Az a harci helyzet, hogy van egy fiú barátom, akivel tényleg nagyon egy húron pendültünk/pendülünk. Pár hete elég rossz időjárás volt, lehűlt a levegő és mondtam neki, hogy remélem nem lesz másnap 2200°C, mert utálom a hirtelen változásokat. Erre viccesen megjegyezte: "Majd meglátjuk ez ügyben mit tehetek! Még valami óhajod-sóhajod?!"

Én meg hülyeségből felvettem a viccelődését, elkezdtem sorolni, hogy: "2 retúr repjegyet Helsinkibe, 2 jegyet egy őszi bécsi koncertre, könnyű beugrókat a vizsgára, jó vizsgajegyeket, amúgy nyugalmat és sok-sok alvást, hogy kipihenhessem majd a vizsgaidőszakot."

Most így kb. 3 héttel később viccesen visszatértünk erre a beszélgetésre, hogyan áll a szervezkedése, mert az időjárás és még pár dolog nem jött össze.

Mondta, hogy a jegyeket intézi és a turistaosztályra nem fog felültetni, mert annál csak jobbat érdemlek, persze ezt is nevetve, viccelődve adta elő, én meg kontráztam, hogy az is "tökkkéletes, csak Helsinkibe érjek."

Pár napja azonban egy közös barátunktól hallottam, hogy ez a barátom többet érez irántam, mint amit nekem mutat, csak még eddig nem merte elmondani, de már készül. Ez még hagyján is. De azt is megtudtam, hogy valóban szervezi a 2 repjegyet Helsinkibe és azt, hogy 2 hetet ott töltsek... még a szállást is el akarja intézni.

Amúgy valóban szeretnék Helsinkibe eljutni, de egyik barátnőmmel, nem pedig vele.

Ti mit csinálnátok? szólnátok, hogy tudjátok mit érze és azt is, hogy valóban szervezi az utat ergo lelepleznétek? Vagy hagynátok és amikor mindezt előadja, akkor mondanátok meg, hogy tudtátok és csak viccből mondtad/soroltad fel, mert akkor ő is viccelődött?

Tudom... elég ciki a helyzet.


Bocsi, hogy hosszúra sikeredett és köszi a válaszokat!


2011. jún. 27. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most olvastam az utolsó kommentedet. Ha már tényleg szervezitek a barátnőddel, miért nem kérded meg a srácot, nem akar-e csatlakozni harmadiknak?:) Majd vázold fel előtte, milyen ponton is áll a szervezés, mit akartok pontosan megnézni, és legyen számára világos, hogy te a barátnőddel találtad ki az egészet..

Mellesleg irigyellek, én is most próbálom rávenni a társaságot egy Helsinki útra:)

2011. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Falko válasza:

Azon még nem gondolkodtál el, hogy mi van, ha mégse meleg a csávó? Szóval a forrásod biztos 100% hiteles infót adott?

Szerintem menj csak el vele Helsinkibe nyugodtan, megerőszakolni úgysem fog.

2011. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez túl nagy ajándék hogy csak úgy elfogadd. finnország irtó drága hely amúgy is, és a repjegyek sem olcsók, hát még a szállás és miegyebek.(évente 3x ott vagyok tehát tudom) én rákérdeznék hogy ugye nem igaz hogy szervezkedik és megveszi a jegyeket helsinkibe. ha azt mondja hogy igaz, akkor ragaszkodnék ahhoz hogy a felét kifizetem és tisztáznám azt is vele hogy csak mint barát mennék vele. ez így lenne fair.
2011. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Üzend meg ezzel a baráttal, hogy ne legyen olyan kínos.
2011. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

19:11 Még csak tervezzük barátnőmmel, de érdemben még nem léptünk semmit. Majd talán ősz környékén. :)


"Falko válasza:


Azon még nem gondolkodtál el, hogy mi van, ha mégse meleg a csávó? Szóval a forrásod biztos 100% hiteles infót adott?"

Falko, honnan veszed, hogy meleg a csávó?! Sehol nem írtam azt... ha pedig eddig nem esett volna le, én lány vagyok. :D

Egyébként a forrásom 120%-ig biztos.

2011. jún. 27. 21:41
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat! Az biztos, hogy nem fogom elfogadni... korábban is így gondoltam, de inkább megkérdeztem, hogy megerősítést nyerjek. :)
2011. jún. 27. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!