Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e még jó a kapcsolatom...

Lehet-e még jó a kapcsolatom a lányommal?

Figyelt kérdés
Közelmúltban levélben nekem olyan vádakkal illette az élettársamat melyek nem fedikk a valóságot, így megvédtem. Ezen berágott és enyhén szólva engem is "lehúzott" összeveszett velem. Megszünt a kapcsolat közöttünk, ami engem nagyon bánt.
2011. jún. 27. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nézd, nagyon kevés dolgot írtál le. Ebből szerintem senki sem fogja tudni megmondani, hogy lehet e még jó a kapcsolatod a lányoddal.

Függ attól, hogy a lányodnak igaza volt e az élettársaddal kapcsolatban, vagy sem. Függ attól, hogy mennyire haragtartó a lányod, attól is függ, hogy milyen kaliberű a dolog, amin történt az egész veszekedés.

Felnőtt vagy, így menj, és próbálj meg kibékülni a gyerekeddel, ne pedig azt várd, hogy ő keressen! Lehet úgy érzi, hogy nem álltál ki mellette, mint szülő. Még az is lehet, hogy tök félreértés volt az egész, ami miatt írta a levelet, és tiszta vizet tudnátok önteni a pohárba.

2011. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két tűz között lenni a legnehezebb.Biztos, hogy nem volt igaza?Ha tényleg nem, akkor mi oka van vádolni a párodat?Ha ezeket megbeszélitek, akkor még lehet jó a kapcsolat.
2011. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem az esik rosszul, hogy írt egy levelet amiben olyan dolgokkal vádolta az élettársam ami nem igaz. Válaszoltam rá egy magyarázkodó levélben, majd egy igen kemény hangvételű levélben engem is nagyon megbántott, sőt telefonon még keményen ki is oktatott ahogy egy szülőt nem illik. Kiálltam mellette jóban rosszban és támogattam is, de ne ezért szeressen és tiszteljen, hanem azért mert az apja vagyok.
2011. jún. 27. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem fedik a valóságot a történetek?
2011. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy igazat mondod és az esett nehezére hogy nem hiszel neki? Szerintem személyesen kéne beszélnetek nem telefonon és úgy tisztázni a helyzetet.
2011. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!