Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám (70 éves) és a nagymam...

Az apám (70 éves) és a nagymamám (71 éves) vajon miért utálhatja amiket csinálok? 16/L

Figyelt kérdés
Nem eszem édességet, finomított lisztet,gyors kaját, fitnessclubba járok, vigyázok az alakomra, a súlyomra. Festem magam, vasalom a hajamat, szeretem a divatot, és imádok magassarkúban járni (nem olyan magasba, 5-6 cm)
2011. jún. 26. 16:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
a válasz nagyon egyszerű: apád és nagymamád konzervatív emberek
2011. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%

ők az 50-es és 60-as években voltak olyasmi idősek mint te most

azok kemény évek voltak, oroszok, forradalom, kommunizmus stb...

az emberek örültek ha akármilyen lisztből készült kenyeret ehettek, édességhez se nagyon jutottak (nagymamám elmondása alapján) abban az időben, az alakjuk meg az egészségük eszükbe se jutott főleg nem a divat és a smink

ők ebben nőttek fel és gondolom fölösleges puccnak tartják azt ami nekünk természetes, hogy magassarkúban járunk, sminkelünk ha kedvünk tartja

2011. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
35%
talán irigyek a fiatalságodra
2011. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Generációs különbség. Az ő fiatalkoruk annyira gyökeresen különbözik a tiedtől, mások az emlékeik, nem képesek felfogni (persze, hiszen idősek, az idős emberek szinte mindig kicsit "bogarasak" lesznek, nehezebben fogadják el az újat)... ezt meg is lehet érteni. Viszont nekik is fel kell fogniuk, hogy a világ felgyorsult és megváltozott. Egész biztos neked is van olyan dolog, ami meghökkent akár a mostani 10-12 éveseknél vagy még kisebbeknél. Pl. nem vagyok öreg, de sztem pl. hülyeség, hogy manapság már az ovisok is mobilt kapnak meg hogy 12 éves csajok sminkelik magukat...


(mondjuk ezt a hajvasalás-mániát 22 évesen sem értem igazából :P :P :P)

2011. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Amikor ők fiatalok voltak, nem engedhették meg azt a luxust, hogy válogassanak a kaja között. Persze becsülendő, hogy így élsz, sőt, példamutató, de az ő fiatalkorukban azt ették, ami volt, ha egészséges, egészséges, ha nem, nem, nem nagyon volt választási lehetőség, akkor az, ha valaki husisabb volt, vagy egyenesen kövér (nem a nagyon elhízott típus), az egészséges, "szép szál" legény vagy lányka volt, a gazdagságot szimbolizálta leginkább.

A másik meg az, hogy a divatozó, magassarkú csajok elég ledérnek tűnhetnek azok szemében, akiket még "gardedámok" kÍsértek el a táncestre.

2011. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!