Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne rontsam...

Mit tegyek, hogy ne rontsam el miatta az egész hetemet?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek egy táborba, és ott lesz egy lány is, aki mindig mindenben jobb nálam :( Nekem nem nagyon megy a barátkozás, ő pedig nagyon népszerű. A táborba velünk jön az egyik tanár is a suliból. Én mindig is jobban kijöttem a felnőttekkel, a saját korosztályommal viszont nem, ezért elhatároztam hogy megpróbálok a tanárokkal jóba lenni. Ez alakul is, de az a lány már velük is minden szünetbe beszélget, én pedig nem akarok minden szünetbe rajtuk lógni, mint ő. Tudom, hogy ettől még ugyanúgy én is jóba lehetek velük, de zavar hogy annak a lánynak mindig minden hamarabb és jobban sikerül. Am. általánosban iskolatársak voltunk, azután ő átjött ebbe a mostani sulinkba. Akkor kezdett alakulni a barátságunk. Fél év múlva évközben átjöttem énis abba a suliba, és azóta osztálytársak vagyunk. Viszont ettől kezdve egyre kevesebbet beszélgettünk, és az első osztálykiránduláson elmondott valamit (nem rólam) mindenkinek, még az ofőnek is, csak nekem nem. Ezen megsértődtem, de szerintem őt nem is érdekelte.

Mit tegyek, hogy ne idegesítsem fel magam?

15/L


2011. jún. 26. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem számít,hogy ki mit gondol rólad. tojj a csaj fejére magasról,barátkozzál azzal akivel tudsz/szeretnél.és hidd el, olyan nincs,hogy mindenben jobb nálad,csak még nem derült ki,hogy te miben vagy jobb

1picit több önbizalmat kívánok!

2011. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne akarj mindíg olyan lenni mint mások.

csak te gondolod azt hogy az a lány a nagymenő.

ő ő. te meg te.

legyen önbizalmad kislány!

amúgy meg ha a táborban speciel vmi társaságba belekeveredsz és jól érzed magad még az is lehet hogy ezután te leszel aki jobb nála.

nem mindenkinek jön be ez a :én vagyok az iskola istennője..

2011. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jún. 26. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!