Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alakult már az életed az...

Alakult már az életed az elképzeléseid szerint?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 19:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Azt tanulom, amit akarok, úgy néz ki, végre találtam egy remek pasit is, akivel nagyon jól mennek a dolgok, nyáron pedig belekezdek az alakformáló tervembe is:)
2011. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Jó érzés ennyi jót olvasni, továbbra is kívánom, hogy így alakuljon. Akik meg negatív választ adtak, kívánom, hogy legyen kitartásuk " sínre" tenni a kicsit félresiklott dolgokat. :)
2011. jún. 25. 20:09
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A munkában egyelőre szinte teljesen úgy alakult, bár jelenleg kezdenek összecsapni felettem a hullámok. A magánéletemet viszont nem nagyon tudom alakítani.
2011. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Még vad serdülő koromban szinte percre pontosan elterveztem, hogyan is fogok élni. Milyen sulit végzek el, mikor megyek férjhez, mikor szülök gyereket, mit fogok dolgozni, stb. Aztán egyetlen rosszul sikerült mozdulat elvágta azt a világképemet, amit szerettem volna. Nem abba a városba kerültem, ahova szerettem volna, nem mehettem oda tanulni, ahova akartam, de mégis... az a pici mozdulat, ami akkor tönkretette a világképemet azt eredményezte, hogy hiába máshova kerültem, mégis megvan mindaz, ami engem boldoggá tehet. Az egyetemen megismertem a mostani élettársam, sikeresen elvégeztem, azonnal kaptam egy (hazai viszonylatban) jó állást, és egyszerűen nem is tudom kinek adjak hálát, hogy akkor gimis koromban a "másik tervem" romokba dőlt. Talán akkor nem is lettem volna ilyen boldog, mint most. :)
2011. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindent elterveztem,hogy mi,hogy fog alakulni az életemben. Semmi nem úgy jött össze!:S

Magánéletben nagyon szerencsétlen vagyok. Egyetemre járok,de mellette szeretnék dolgozni de még nem jött össze.:S

Ez után nem tervezek,mert csak csalódás,ha valami nem úgy alakul.

2011. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

nem tervezgetek, mert annak csak rossz vége van.

mindenből igyekszem kihozni a legjobbat, lavírozok. ahogy lesz, úgy lesz, csak legyen elég kess, amiből megélek. másra nincs gondom, az életem többi részére nem panaszkodom, sosincs miatta gyomorgörcsöm :D

2011. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Negyedmérföldről, negyedmérföldre élek! Semmi más nem számít! Se a jelzálog, se a bolt, se a csapat, se a baromságaik! Arra az alig 10 másodpercre szabad vagyok!
2011. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Igen! Minden kerek! Lediplomáztam, van egy párom, akivel imádjuk egymást, van munkám (jó sok), a családom szeret, és hamarosan továbbtanulok. :)
2011. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Többnyire minden úgy alakul, ahogy én akarom. Én nagyon hiszek benne, hogy minden az agyban dől el és csak akarni kell. Persze néha nem árt tenni is a dolgokért, de összességében sikerülni szokott valóra váltani, amit szeretnék.
2011. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen is meg nem is.


18 évesen azt gondoltam: elmegyek egy bizonyos egyetem bizonyos szakára, és kb. 25 évesen férjhez megyek.


Azt a szakot elvégeztem, de hamar rájöttem, hogy nem ez az én utam, így most a 2. egyetememet végzem. 26 vagyok, és nem hogy vőlegény, de még komoly kapcsolat sincs a láthatáron. :)


De nem kesergek ezen, nyilván megvan ennek az oka. Késő érő típus vagyok, nem is lett volna jó, ha 25 évesen férjhez megyek, még tapasztalnom kell.


26/N

2011. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!