Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alakult már az életed az...

Alakult már az életed az elképzeléseid szerint?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 19:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, 1-2 éve még csak álmodni mertem arról ami most a nyáron már meg is fog történni. : P
2011. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Eddig majdnem minden, hál' Istennek. :)

19/L

2011. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kiváncsivá tettél, mi az? :)
2011. jún. 25. 19:29
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Általában úgy alakul,ahogy én akarom,persze véletlenül becsúszott már 1-2 melléfogás,viszont azok váratlanul nagyok,és botrányosak voltak. Ez van,ha az ember nagyon elbízza magát!


26/N

2011. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak munka terén. Még anno 2002 körül elterveztem, ha végzek a sulival melyik cégnél fogok dolgozni és bejött. Ahogy végeztem kapásból felvettek és azóta is ott dolgozom.

Egyébként ezt leszámítva minden másképp alakult és sajnos nem pozitív irányban.

2011. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Minden téren sikeres vagyok, kivéve a személyes dolgokat. Szóval a magánéletet. Jó eszem van, nagyon jó tanulmányi eredményeim, nagyon jól kommunikálok, nem lesz gondom a munkával az életben. Barátok tekintetében sem panaszkodhatom,szeretem az embereket,ők is szeretnek engem.


Viszont, ami a párkapcsolatot illeti. Miért kell nekem mindig reménytelent akarni? Ilyenkor komolyan, mintha felesleges volna a józan eszem.

2011. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
1 éve még azt hittem pont úgy alakul, aztán még rosszabb lett, mint előtte :D
2011. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen. Sokáig vágytam valaki után, akivel azt hittem, hogy lehetetlen, mert elrontottam, de mégsem az. És együtt vagyunk. Együtt élünk, megvolt a világ legszebb lánykérése, tervezzük az esküvőt, imádjuk egymást, befejeztem az egyetemet, már csak egy jó melót kéne találjak ahoz, hogy tényleg minden tökéletes legyen, de meglesz az is hamarosan, remélem.
2011. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

csak a tanulásban (ugyahogy, de általában máshogy), minden más amire pizitívan tervezek általába sokkal rosszabbúl jön be, amit negatívnak gondolom hogy "bejön" az se ugyalakul ahogy tervezem

tehát nem

2011. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Úgy terveztem, hogy a tökéletes tanulmányi eredményemmel és a diplomámmal elmegyek egy jól menő céghez dolgozni, ahol milliókat keresek és a világ legbombázóbb nőjével élem le az életem! Ehelyett egyedül élek, biztonsági őrként dolgozom és albérletben lakom! Lehet ennél rosszabb?
2011. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!