Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltál volna hozzá?...

Mit szóltál volna hozzá? Nekem nagyon rosszul esett (? ) 12/L

Figyelt kérdés

Ma csináltam ilyen babos virslis valamit salátával(most délután) kb. 15 perce lett kész, nekem ízlett, apának,anyának és a tesómnak nem, kiborította, hogy a kutyáknak adjam oda, mondom meg akartam vele kínálni mamát, hátha neki ízlik...

Kimentem és csöndben hallottam, ahogy mondja, hogy:

"Ne haragudj babám, de ez ritka szar lett..."

Hát mit ne mondjak egy időre elvette a kedvem a főzéstől.

-_-


2011. jún. 25. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Ne bánkódj! Mindenkivel megesik. Kérdezd meg tőlük, mi volt vele a gond - abból is tanulsz, legközelebb már sokkal jobb lesz!
2011. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
... mondjuk az igaz, hogy ez a kutyás megmozdulás orbitális tahóság volt.
2011. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Először is ne keseredj el, mondjuk az én reakcióm az, hogyha nem ízlik a főztöm a családnak, nem kell enni belőle, pedig ha magamnak csinálok, mindig megkérdezem, hogy kérnek-e ők is, és úgy készülök.

Elég sajnálatos, hogy így beszéltek veled, és nem segítettek, nem mondták meg, hogy esetleg mi nem tetszik nekik, de ha neked megfelel, akkor mással ne törődj, majd megszokják, hogyha te teszed eléjük az ételt ilyen fiatalon is, akkor vagy ne egyék meg, vagy ne fitymálják.

Kitartást a főzéshez, és én büszke vagyok rád, mert sajnos, én a gáztűzhelyt is csak mostanában tanultam meg begyújtani... :)


14/L

2011. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Parasztság a javából. Szánom az ilyen embereket. Én most azt hallottam itthon, h húzzak már el innen. A hátam mögött. Szerinted, hogy esett?


Ez akkora bunkó jellemre vall. Mondja meg neked, ha valami sz@r, de ne a hátad mögött.

2011. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jaj, kicsim, nincs semmi baj :)


Dicséretes, hogy készítesz kaját, és egyáltalán nem gond, ha eleinte nem mindenkinek ízlik, és meg is mondják.


Esetleg nézz utána a neten, hogy lehetne jobban keverni az alapanyagokat. Belejössz majd, meglátod! :)


(Néha én is megkapom, hogy fúbasszus ez a főzelék de marha sós, miközben nekem pont jó :) van ilyen.)

24/N

2011. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Velem az volt, hogy csak apukám ette meg a főztöm. Anyukám, tesóm csak ránézett és kijelentették őket aztán ne mérgezzem :(


Majd jópár év bánat és titokban gyakorlás után megismertem a páromat. Sovány volt mint egy menekült. Összeköltöztünk, főztem neki.

Mára egy szép nagydarab pocakos emberke, aki imádja a főztöm. :) Sőt apukám is azt mondta, hogy már régóta sokkal jobban főzök mint anyukám vagy anyósom (férjem egyetért vele)


Szóval ne keserítsen el. Tudom milyen rosszul esik. De mondjuk akkor főzőcskézz amikor nincsenek otthon. Próbálj ki többféle dolgot, és egy füzetbe írd bele hogy pl miből kell több, mit kéne még pluszban hozzátenni stb. Jó kis gyűjtemény lesz belőle.

2011. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szonjus válasza:

mond meg annak aki ezt mondta, hogy jöjjön át hozzánk nálunk van két argentin dog - ha minden szart a kutyának kell adni...


Amúgy ne keseredj el, nálam is volt már olyan, hogy szó szerint nem ette meg a kutya, amit főztem. Mostanában kezdek belejönni :) Próbálgassad és sikerülni fog, nézz utána recepteknek, de csak érzéssel a recept nem szentírás :) L/18

2011. júl. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!