Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a fontosabb...

Szerintetek mi a fontosabb egy lányban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van 2 lány.


Az egyik igényes, fehérek a fogai, szép a bőre, ápolt és fényes a haja, szépek a körmei, jó alakja van, mindig finom illata van, de nincs sok ruhája és nem sminkeli magát, mert mondjuk nem fordít erre különösebben pénzt.


A másik márkás (vagy annak mondott) ruhákba jár, menő telefonja és kocsija van, viszonylag jó az alakja van, sminkeli magát, de néha zsíros a haja, rágja a körmeit, egy kicsit ápolatlan.


Ti melyiket választanátok?


2011. jún. 25. 11:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az első szimpibb.
2011. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha csak a menő telefon meg a kocsi érdekel egy nőben az már régen rossz. Én olyat választanék aki szép de nem kihívó. Nem ül órák hosszat a tükör előtt és nem festi ki magát akkor is ha a sarki boltba megy. Akinek kedves a mosolya és képes akkor is jó kedvere deríteni ha szomorú vagyok. Akihez bármikor odabújhatok nem lök el magától. Akivel eltudok menni bárhová úgy hogy büszke legyek rá aki nem akar kihasználni játszani az érzéseimmel. De főleg olyat aki tudom hogy szeret és soha nem bántana meg.
2011. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 molnardav ***** válasza:

Én is az elsőt választanám, mert az elsőnek össz-vissz annyi a baja, hogy nincs pénze a legjobb cuccokban járni, és minden nap kicsípni magát.

Én sem azt nézem, hogy kinek milyen kocsija, meg telefonja van. (Azt én lesz*rom).

Persze nekem is az az érzésem, hogy az első te vagy. :)

2012. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!